'Tarımsal sulamaya önem vereceğiz'

AK Parti Nisan ayı grup toplantısını dün gerçekleştirdi.

'Tarımsal  sulamaya önem vereceğiz'

M.BURAK YALÇIN

AK Parti Nisan ayı grup toplantısını bugün gerçekleştirdi.

Parti merkezinde gerçekleşen toplantıya AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, AK Parti Grup Başkanvekili Abdullah Meteoğlu ve meclis üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Çorum’un köylerinin en temel meselelerini hallettiklerini belirterek, “Hiçbir ayrım gözetmeksizin meclisimiz icra edilebilir en etkin kararları almış ve uygulatmıştır. 2018 yılı içerisinde yapacağımız icraatlarla 2019 yılında köylere gittiğimizde seçimler yapılırken köylü vatandaşımızdan “Bizim şu temel meselemiz vardı. Bunu halletmediniz” sözünü duymayacağız.” dedi.

2018 yılında tarımsal sulamaya önem vereceklerini de kaydeden Karadağ, “Tarımsal sulamada bütün ilçelerimizin her birinde muhakkak en az birer projemiz var. Bunun üzerinde çok duruyoruz. Asfalttır, kanalizasyondur bu konularda eksiğimiz çok fazla kalmadı. Kilit parke büyük oranda tamamlanacak. İçme suyunda güzel bir ilerleme kaydettik. Şendere Gölet’inin alanı haricinde tüm yerler tamamlandı. Şendere projesi de bu sene tamamlanacak. Bu bizim için çok önemli. Çok üzerinde durduğumuz bir konu.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2018, 12:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER