TOKİ Silmkent’te 437 konutu satışa çıkarttı

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Silmkent’te emekliler için inşa ettirilen konutlardan 437 adedi yeniden satışa çıkartıldı.

TOKİ Silmkent’te  437 konutu satışa çıkarttı

FATİH AKBAŞ
Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Silmkent’te emekliler için inşa ettirilen konutlardan 437 adedi yeniden satışa çıkartıldı.

TOKİ’nin Çorum Merkez Kuruçay 743 Konut Projesi kapsamında Silmkentte inşa edilen konutlardan hak sahipliğinden vazgeçenlerin konutlarının satışı için başvurular 1-16 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Kuralar ise 28 Nisan Çarşamba günü çekilecek.

Kura ile satışa çıkartılan konutlardan 132 adedi 3+1, 305 tanesi de 2+1 tipinde olup başvurular Halk Bankası Şubelerine yapılacak. e-Devlet’ten başvurular 15 Nisan 2021 tarihinde sona erecek. 

Satışı yapılan konutların konumu ile başvuru ve ödeme koşulları ile ilgili detaylı bilgilere www.toki.gov.tr adresinden ulaşılabilir. 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 18:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
YAŞAR YILDIZ
YAŞAR YILDIZ - 2 yıl Önce

Tokiden ev alanlara evlere bakıtmıyorlar insanları içeri dahi sokmuyorlar insanlara bakmadan ev satıyorlar bu nasıl bi anlayış çoğu bu yüzden vaz geçti.Türkiyenin hiç biryerinde bu anlayış yoktur burda bi insanlara bakıtmadıklarına göre evler ufak ve kullanışsız burda kesin ihaleyi alan kesin talimat verdi insanlara bakıtmıyor

Kübra çoban
Kübra çoban - 2 yıl Önce

İstanbul avrupa yakasında toplu konut projeniz olmayacak mı 10,milyar peşinat 180 ay 750 TL kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorum kuralı evlere 4 kere girdim çıkmadi dar gelir için yapın artık yaa kiraya vermekten kurtulalım yaa

Mehmethadicelik
Mehmethadicelik - 2 yıl Önce

ELAZIG,DA TOKI EV ALMAK ISTERIM +905368456317

SIRADAKİ HABER