‘Ülküde Birlik Şenliği’nde buluştular

Çorum Ülkü Ocakları Geleneksel Ülküde Birlik Şenliğinin 3.sünü 4 Mayıs Cumartesi günü Osmancık Kent Ormanında gerçekleştirdi. 

‘Ülküde Birlik Şenliği’nde buluştular

Çorum Ülkü Ocakları Geleneksel Ülküde Birlik Şenliğinin 3.sünü 4 Mayıs Cumartesi günü Osmancık Kent Ormanında gerçekleştirdi. 

Sabah 10.30’da kahvaltı ile başlayan program yarışmalar ve konserle devam etti. Akşam yemeği ile sona erdi.

Şenlik bu yıl Osmancık Ülkü Ocakları ve Osmancık Belediye Başkanlığı ile ortaklaşa düzenlendi.

Osmancık’ta yapılan şenliğe Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ve Meclis Üyeleri, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük ve Meclis Üyeleri, Çorum Belediye Meclisi Üyeleri Selim Güloğlu ve Abdulhaluk Çatalpelit, Sungurlu, Alaca, İskilip, Osmancık, Kargı Ülkü Ocakları Başkanları, MHP İskilip, Mecitözü, Oğuzlar, Dodurga İlçe Başkanları, Laçin eski Belediye Başkanı Ünal Gevşek, MHP Kadın Kolları Başkanları, Taş Medreseli Ülkücüler, Ülkücü gençler ve vatandaşlar katıldı.

Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Yavuz Ünlü yaptığı konuşmada, “Şenliğimize katılan Belediye Başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize, MHP Kadın Kolları Başkanlarına, Ülkücü teşkilatlara ve vatandaşlarımıza teşekkür ederim. En büyük teşekkür hiçbir zaman Ülkü Ocaklarını yalnız bırakmayan Ülkücülere... Varlığınız bizim mücadele nedenimiz. Allah razı olsun” dedi. 

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 22:13
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bu kadar da olmaz
Bu kadar da olmaz - 4 yıl Önce

Ocak başkanı bu görevi acil bırakmalı,İl başkanının ve diğer ilçe başkanlarının bir kısmının ve diğer ülkücü yan kuruluş ve yöneticilerinin katılmadığı bir organizasyon nasıl yapılır?Partinin üzerinde bir yapılanma mantığı mı yürütülüyor?Parti üzerinde,parti olmaz.

SIRADAKİ HABER