Vali Kılıç Çorum’a veda etti

Valiler Kararnamesi ile birlikte Çorum Valiliği görev süresi tamamlanan, görevine Mülkiye Başmüfettişi olarak devam edecek olan Vali Necmeddin Kılıç, dün Çorum’a veda etti.

Vali Kılıç Çorum’a veda etti

M.BURAK YALÇIN

Valiler Kararnamesi ile birlikte Çorum Valiliği görev süresi tamamlanan, görevine Mülkiye Başmüfettişi olarak devam edecek olan Vali Necmeddin Kılıç, Çorum’a veda etti.

PROTOKOL UĞURLADI

Vilayet Konağı’nda gerçekleşen uğurlama törenine AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Çorum Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Fatih Ağca, İl Garnizon Komutanı Çetin Öcal, İl Jandarma Komutanı Abdurrahman Başbuğ, Emniyet Müdürü Murat Kolcu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sanayici ve işadamları, askeri erkan ve emniyet mensupları katıldı.

HELALLİK İSTEDİ

Uğurlama için gelen misafirlerle tek tek vedalaşan Vali Necmeddin Kılıç, katılımcılardan helallik isteyerek vazifelerinde başarılar diledi.

Duygulu anlarında yaşandığı veda töreninde Vali Kılıç personeliyle hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra eşi Necmiye Kılıç ile birlikte makam otomobiliyle alkışlar eşliğinde Ankara’ya doğru yola çıktı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 4 yıl Önce

Emniyetle arac kullanamadigimiz,yaz tatillerinde gece havai fisek ve egsoz seslerinden uyuyamadigimiz,devlet ile vatandas arasindaki uyumun saglanmadigi bir donemde gorev yapan Vali Beye hakkimi helal etmiyorum.Size Hz.Omer'i hatirlatirim Vali Bey.Mahser gunu gorusmek uzere...

Hak
Hak - 4 yıl Önce

Makam arabasız ilk gününüze nasıl uyandınız?Kesinlikle helal etmiyoruz.

emre
emre - 4 yıl Önce

çoruma recep yazıcı bir vali gelmedi çoruma taş üstüne taş koymadılar malesef

SIRADAKİ HABER