‘Yenilenen otobüslerle hizmet kalitesi de artmalı’

Çorum Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ı makamında ziyaret etti.

‘Yenilenen otobüslerle hizmet kalitesi de artmalı’

Çorum Ulaş A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Arap Ballı, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ı makamında ziyaret etti.
Partiden yapılan açıklamaya göre, bir süre önce Ulaş A.Ş.’de yapılan genel kurul sonrasında göreve gelen Arap Ballı, AK Parti İl Başkanı Karadağ’ı ziyaretinde hem hizmetleri hakkında bilgiler verdi, hem de Karadağ’ın konuyla ilgili kendilerine ulaşan isteklerle ilgili görüşlerini aldı.
Ballı, İl Başkanı Karadağ’a hem şirketlerinin, hem de ulaşım hizmetlerinde yaşanan bir takım sıkıntılarını da ileterek, çözümü noktasında destek talep etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Karadağ, Arap Ballı ve yönetim kurulu üyelerini göreve seçilmelerinden dolayı kutladı ve başarılar diledi.
Kendisine iletilen sorunların çözümü konusunda üzerine düşeni yapacağını anlatan Başkan Karadağ, ulaşım hizmetleri konusunda kendilerine ulaşan konuları da Ulaş A.Ş. yöneticilerine iletti.
Karadağ, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi bizim davamız; ‘halka hizmet’ davasıdır. Halkımızın refah seviyesini, yaşam kalitesini en üst seviyeye çıkartmaktır. Vatandaşımızın istek ve taleplerine merhem olmaktır. Bu nedenle vatandaşlarımızın memnuniyeti çok önemlidir. Sizler, toplu ulaşım hizmetleri veren şirket olarak vatandaşlarımızla sürekli iç içesiniz ve yakın diyalog halindesiniz. Onları memnun ve mutlu etmek görevimizdir” dedi.
Otobüs sürücülerinin özellikle de yaşlılar başta olmak üzere dezavantajlı insanlara karşı hoşgörülü olmalarını isteyen Başkan Karadağ, “Yenilenen otobüslerle birlikte hizmet kalitesini de artırmalıyız. Otobüslerin yenilenmesi Çorumlu hemşehrilerimizde bir memnuniyet oluşturdu.” açıklamasında bulundu.
Ziyarette Çorum’un trafik sorunundan da bahseden Karadağ, Çorum’un en temel sorunlarından birinin de trafik olduğunu, toplu ulaşımda kalitenin artırılmasının ve farklı metotlarla insanların toplu taşımaya yönlendirilmesiyle trafik sorununun en düşük seviyeye indirileceğine dikkat çekti.

(Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2018, 10:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 4 yıl Önce

Yeni alınan otobüsler gençlere yönelik.Malesef yaşlılar için dizayn edilmemiş.Örnek annem 80 yasinda.Ama o koltukların bulunduğu yerlerin yüksekliği yüzünden çıkamıyo.Hep ayakta seyahat ediyo.

VELİ
VELİ - 4 yıl Önce

İHALE İPTALİNİ GEREKTİRİR. BAZI HATLARDA HALA MAVİ OTOBÜSLER ÇALIŞIYOR . ULAŞ AŞ İHALE ŞARTLARININ HEPSİNİ YERİNE GETİREMEDİ HENÜZ. EVET YAŞI İTİBARİYLE BAZI ESKİ OTOBÜSLER ÇALIŞIYORLAR İHALE ŞARTLARINA BAĞLI YENİ RENKLERİNE BOYANARAK.

SIRADAKİ HABER