Zamlara inat, indirim kampanyası başlattı

Çorum’da Gür Dayıoğlu lokantası döviz kurunu bahane ederek zam yapanlara inat indirim kampanyası başlattı.

Zamlara inat, indirim kampanyası başlattı

FATİH BATTAR

Çorum’da Gür Dayıoğlu lokantası döviz kurunu bahane ederek zam yapanlara inat indirim kampanyası başlattı.

2010 yılından bu yana Çorum’da yemek sektöründe hizmet veren Gür Dayıoğlu Lokantası, son günlerde bütün ürünlerde yapılan zamlara inat, indirim kampanyası başlatarak, Çorum halkının takdirini topladı.

Zamlara inat, lahmacun, ızgara, çorba ve pide çeşitlerinde %20 ile %30 arasında indirim kampanyası başlattıklarını belirten Gür Dayıoğlu Lokantası işletme sahibi Seçkin Gür,  kampanyanın büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Fırsatçıların hemen hemen her ürüne zam yaptığını belirten Gür, Gür Dayıoğlu Lokantası olarak Çorum halkının kaliteyi daha ucuza yiyebilmesi için zamlara inat, indirim kampanyası başlattıklarını söyledi.

Kampanyanın bir gün yada bir hafta olmadığını vurgulayan Gür, kampanyanın zamlar durana kadar devam edeceğini belirtti.

Kampanya hakkında bilgi veren Gür; “Adana kebabımız 20 TL’den 18 TL’ye, Urfa Kebabı 20 TL’den 18 TL’ye, tavuk kanat 15 TL’den 13 TL’ye, tavuk şiş 15 TL’den 13 TL’ye, köfte porsiyon 18 TL’den 16 TL’ye, lahmacun 6 TL’den 5 TL’ye, kıymalı pide 10 TL’den 8 TL’ye, kuşbaşılı pide 14 TL’den 12 TL’ye, adana dürüm 18 TL’den 16 TL’ye, köfte dürüm 16 TL’den 10 TL’ye, tavuk şiş dürüm 13 TL’den 11 TL’ye düşürdük.” dedi

Gür, Çorum halkının damak tadına hitap eden birbirinden lezzetli yemekleri ucuza yemek için tüm Çorum halkını Gür Dayıoğlu Lokantası’na davet etti.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2018, 15:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Osman boyatan
Osman boyatan - 4 yıl Önce

Serdar abi herzaman yüreği geniş ve Çorum halkına yürekten fedar hizmetten hiç taviz vermeyen bir abim yokun açık işlerinde herzaman başarılar dilerim saygılarımla

SIRADAKİ HABER