Oğuzlar’a 110 Adet Çöp Konteynerı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Oğuzlar'a 110 adet çöp konteynerı hibe edildi.

Oğuzlar’a 110 Adet Çöp Konteynerı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Oğuzlar'a 110 adet çöp konteynerı hibe edildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Kasım ayında Çorum’a gerçekleştirdiği ziyaretler ve toplantılar sırasında belediye başkanları ile yaptığı istişare toplantısında Oğuzlar ilçesinin talepleri arasında yer alan çöp konteynerları İlçe’ye geldi.
İlçeye hibe edilen çöp konteynerlarının Oğuzlar’a hayırlı olmasını dileyen Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım; “ İlçemizin daha temiz bir ortama kavuşması için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından gönderilen 110 adet konteynerdan dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, AK Parti Çorum Milletvekillerimize, AK Parti İl Başkanımıza teşekkür ederim. Oğuzlarımıza hayırlı olsun” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hayret
hayret - 3 yıl Önce

minicik oğuzlar(karaören) bu kadar çöp üretiyormuymuş??? ayıp ya övündüğünüz işin itibarı olsa bari

Ahmet uluçam
Ahmet uluçam - 3 yıl Önce

Başta sn.bakanım m.kurum mv.leri ve belediye başkanı sn.m.yıldırım beye teşekkür ederim. Ancak bu çöp konteyner lerin oguzlarda mahalle ve köylerde adil şekilde pay edilmesini talep ediyorum 2.geçen donemlerde oguzlarda iç Anadolu belediyeler birliği tarafından hibe edilen banklar kamu yararına kullanması gerekirken bazı kişilerin avlusunda veya bahçelerinde şahsi olarak kullanılmaktadır. Bunu video ile ispatlayarak yayınladığım halde kimseden ses çıkmadı

SIRADAKİ HABER