15 Temmuz Müzesi gün sayıyor

Çorum’da 15 Temmuz Şehitleri anısına yapımına başlanılan“15 Temmuz Şehitler Müzesi” inşaatında sona gelindi.

15 Temmuz Müzesi gün sayıyor

Çorum’da 15 Temmuz Şehitleri anısına yapımına başlanılan“15 Temmuz Şehitler Müzesi” inşaatında sona gelindi.

Ticaret ve Sanayi Odası kompleksi yanında inşa edilen 15 Temmuz Şehitleri Müzesi inşaatını inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, son durum hakkında bilgiler aldı.

Belediye Eğitim Kültür Müdürü Mustafa Ercan’ın da yer aldığı incelemeler sırasında Başkan yardımcısı Candan, özellikle de binanın girişine yapılan ve şehitlerin fotoğraflarıyla donatılar Türk Bayraklı Türkiye Haritasını yakından inceledi.

Candan’ın sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf, müzenin en güzel noktalarından biri olduğunu daha şimdiden gösterdi. Müzenin önümüzdeki günlerde resmi açılışının yapılması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yanlış Hesap
Yanlış Hesap - 5 yıl Önce

Araştırıldığında görülecektir, farklı engelli grupları vardır ki bunlar ne yere oturabilir,ne ayaklarını yere paralel uzatabilir sadece yüksek bir yerde oturarak kılabilir namazını,bu tip engelliler camiye gelmesin mi diyorsunuz şimdi bu kişilerin ibadet özgürlüğüne kısıtlama mı getirmeye çalışıyorsunuz? Eğer bu bir sorunsa çözüm yolu yaptığınız haberdeki gibi olmamalı kaldı ki anayasada bile engelliye pozitif ayrımcılık kanunu vardır.

SIRADAKİ HABER