‘Adliye binası yetersiz kalıyor’

AK Parti heyetinin ziyaretinde konuşan Baro Başkanı Kenan Yaşar, şuan ki adliye binasının yetersiz kaldığını belirterek, yeni ek bina talebinde bulundu.

‘Adliye binası yetersiz kalıyor’

M.BURAK YALÇIN
AK Parti heyetinin ziyaretinde konuşan Baro Başkanı Kenan Yaşar, şuan ki adliye binasının yetersiz kaldığını belirterek, yeni ek bina talebinde bulundu.
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ ve beraberindeki heyet Baro Başkanlığına seçilen Kenan Yaşar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

KARADAĞ: ÇÖZÜM NOKTASINDA KÖPRÜ VAZİFESİ YAPACAĞIZ
Dün gerçekleşen ziyarette ilk olarak konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, Kenan Yaşar’ın Baro Başkanlığı görevinde başarılı olacağına yürekten inandığını belirterek, “İktidar partisi olarak ve hukukçu olarak avukat mesleğinde bulunan arkadaşlarımızın ya da adliyedeki sorunların çözümleriyle ilgili köprü vazifesi yapacağız. Yeni başkanımız bu konularda da çok istekli ve arzulu. Biz de kendisine sonuna kadar destek vereceğiz” dedi.

 

KAVUNCU: HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERECEĞİZ
AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu da, Baro’nun önemli bir kurum olduğuna değinerek, “Adalet, mülk, hukuk devleti ilkeleri içerisinde Baro’da önemli bir kurumdur. Önemli ve güzel bir mekâna güzel bir ekip geldi. Yeni yönetime giren arkadaşları tebrik ediyoruz. AK Parti olarak adalet mülkün temelidir ilkesi çerçevesinde her türlü desteği vereceğiz” ifadelerini kullandı.
Baro Başkanı Kenan Yaşar da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek AK Parti heyetine teşekkür etti.

 

YAŞAR: BAYRAĞI İLERİYE TAŞIYACAĞIZ
Bayrağı ileri taşıyacaklarını vurgulayan Kenan Yaşar, “Hepimiz bulunduğumuz yerlerde vatan, millet için bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Yapacağımız güzel çalışmalar memleketimize ve meslektaşlarımıza fayda sağlayacaktır. Savunma makamını güçlü hale getirdiğimizde yargılamalar daha adil olacaktır. Zaman zaman taleplerimiz olacaktır. Bayrağı yukarı taşımak istiyoruz. Bir ek bina talebimiz var. İnşallah bu konuyu da hallederiz. Şuan ki adliye binası yetersiz kalıyor” şeklinde konuştu.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taylan Tan
Taylan Tan - 3 yıl Önce

O kadar çok adaletsizlik varki adliye binası bile yetersiz kalıyor bu neyin işareti ahlaksızlıgın işareti adaletin olmadığı eğitimin olmadıgı bir ülkede yaşıyoruz ahlak olsa bu kadar çok av olurmu market gibi manav gibi avukat ofisleri

fikretya@usa.com
fikretya@usa.com - 3 yıl Önce

Kanunlarımız caydırıcılığın olmadığının delili olsa gerek,devleti küçültelim derken devlet koskoca bir kurum haline geldi heryer kamu binaları ile doldu taştı bu ülkeye yazık değilmi?

ÖĞRETMEN
ÖĞRETMEN - 3 yıl Önce

devletin dini ADALET tir,onun için adalet mülkün temelidir.adalet sarayları ile olmuyor,cezaevlerini çoğaltmakla olmuyor.ismi adalet olan bir siyasi harekete oy veriyoruz seçim öncesi verdiği mesaja bak,hiç hoş değil yeni cezaevide lazımmı.hasbinAllah

Ali Ekber sezer
Ali Ekber sezer - 3 yıl Önce

Adliye binası yetersiz park yapmaya devam

Kenan BAĞLAR
Kenan BAĞLAR - 3 yıl Önce

Çevre illere göre en çirkin adliye binasını yaparken neredeydeniz?
Şimdi koca binaya sığmıyorsunuz. Acaba neyiniz eksik?

emre
emre - 3 yıl Önce

çorumun tamamını adliye binası yapsanız yine yetmiyor derler herkese bir oda makam sahibi olanada olmayana da verilir ise yetmez birim alandan verimli bir şekilde yararlanmak gerekir bir milletvekilleri herşeye evet diyorlar vatandaşlar ne gerekli ise onun talebinin savunucusu olsunlar istiyorlar vekillerden herşeyi yapalım diyen değil

SIRADAKİ HABER