‘Çorum yarım kalmış yatırımlar cenneti’

CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Çeşmeören YİBO’da incelemeler yaptı.

‘Çorum yarım kalmış yatırımlar cenneti’

CHP Çorum İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Çeşmeören YİBO’da incelemeler yaptı.

Partiden yapılan açıklamaya göre, Merkez İlçe Başkanı Ulaş Tokgöz ve İl Bilişim Sorumlusu Ali Bükücü ile Çeşmeören YİBO’da inceleme yapan Tahtasız, “2018 yılı seçim döneminde iktidar partisinin milletvekilleri ve il başkanı tarafından acemi birliği sözü verildi. 2019 yılında ise Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile bir görüşme yapıldı, Çeşmeören YİBO’nun bir kısmının acemi birliği haline getirileceği müjdelendi. Söz verileli 2 yıl oldu ancak bu konuda henüz bir çalışma yapılmadı.” dedi.

Tahtasız, açıklamasını şöyle sürdürdü: “Polis okulu çeyrek asırdır yapılamıyor. Polis Moral Eğitim Merkezi yapılacak denildi, yapılmadı. Havaalanı inşaatı yarım bırakıldı, yıllardır bir çivi dahi çakılmadı. Demiryolu gelmedi. Alacahöyük’teki turizm projesi yarım bırakıldı, tamamlanmak üzereyken hizmete açılmadı. Tarımsal sulama göletleri yine aynı şekilde yarım bırakıldı. Aşdağul’daki okul binası ahıra dönüştü, Adalet Bakanlığına devrettik dediniz, yarı açık cezaevi yapılacaktı bu konuda da bir gelişme yok. Çorum yarım kalmış yatırımlar cennetine dönüştü. Lütfen yapamayacağınız, yerine getiremeyeceğiniz yatırımların sözünü vermeyin. Halkımızı oyalamayın, halkımızı kandırmayın.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
YAŞAR YILDIZ
YAŞAR YILDIZ - 2 yıl Önce

Bu zamana kadar memleketin hangi derdine çare oldunuz takoz olmakdan başka seçimler yanaşıyo türübünlere oynayarak belediye başkan adayı olmayı düşünüyor arkadaş ama geç bunları

YAŞAR YILDIZ
YAŞAR YILDIZ - 2 yıl Önce

Bu zamana kadar siz neyi tamamladınız memlekete bi çivimi çaktınız şimdi seçimler yaklaşıyo trübünlere oynamaya başladınız maksat belli beledeyi reisliği yemezler.

teyit
teyit - 2 yıl Önce

Haberde değinilen konular Çorum için önemli ihtiyaçlar. Umarım gündeme alınır ve tamamlanır.

HAYDAR KAYA
HAYDAR KAYA - 2 yıl Önce

Sayın TAHTASIZ çok haklı, bu yatırımlar devletin milletin parası ile yapıldı ve acilen tamamlanıp milletin istifadesine sunulmalı, yazık bu milletin vergilerine parasına. Adam dosdoğru konuşmuş ve ispatı meydanda söylediklerinin eksiği var fazlası yok. Yarım kalan yatırım ölü yatırımdır, israftır vatana millete en büyük zarardır. Temel atanlardan Allah razı olsun ama bitirmelerini ve hizmete açılmalarını da bekliyoruz haklı olarak. Tahtasız beyin girişimleri ve yapıcı dili çok önemli gittiği her ilçede gerçek sorunları dile getiren araştıran bir siyasetci Partisi gibi değil daha aktif ve milliyetçi siyaset izliyor memleketinin sorunları için çalışıyor helal olsun böyle muhalefete.

SIRADAKİ HABER