‘Hiç kimse suyu bulandırıp bulanık suda balık avlamaya kalkmasın’

Gülabibey Mahalle Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da Belediye Başkanı Adayı Halil İbrahim Aşgın olduğunu belirterek, hiçkimsenin suyu bulandırmaya ve bulanık suda balık avlamaya kalkmaması gerektiğini söyledi.

‘Hiç kimse suyu bulandırıp bulanık  suda balık avlamaya kalkmasın’

FATİH BATTAR
Gülabibey Mahalle Danışma Meclisi toplantısında konuşan AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, Çorum’da Belediye Başkanı Adayı Halil İbrahim Aşgın olduğunu belirterek, hiçkimsenin suyu bulandırmaya ve bulanık suda balık avlamaya kalkmaması gerektiğini söyledi.
Ceylan; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız 31 Mart mahalli idariler seçimi için Çorum adayımızı Halil İbrahim Aşgın diye açıkladı. Hiç kimse suyu bulandırtmaya, bulanık suda balığı avlamaya kalkmasın. Hiç kimse suyu bulandırıp bu sudan nemalanmaya kalkmasın onlara ekmek yok.” dedi
31 Mart Mahalli İdariler seçimin neden önemli olduğunu anlatan Ceylan, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü; “Dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına girme yolunda emin adımlarla gittiğimiz sürece bizim başımızda Recep Tayyip Erdoğan olduğu sürece Türkiye’de huzur ve refahı bozmak için, Türkiye ile uğraşanlara fırsat vermemek için her seçim bizim için önemlidir. 


Ne zaman nefes aldık, ne zaman bu ülke koşmaya başladı önümüze en engel çıkardılar. O yüzden her seçim bizim için önemli ve her seçim dönüm noktası. Her seçim sadece Türkiye’deki 80 milyonu değil, dünyadaki mazlumlar için önemli. Biz yürüdükçe bizim önümüzü kesmeye her zaman çalışacaklar. Ne zaman rahatlarız biliyor musunuz? Dünya 5’ten büyük olduğu zaman. Onun için hem içerden hem de dışardan gelen saldırılara göğüs germeliyiz. 
 

KİMLERLE MÜCADELE ETTİĞİMİZİ İYİ BİLİN
Kimlerle mücadele ettiğimizi iyi bilin. Saadet Partlilierin destekleriyle Serra Kadıgil denilen kadın CHP İstanbul Milletvekili seçildi. Attığı tweetleri biliyormusunuz? Bizim değerlerimize, ezanımıza saldıran bu kadın Saadet Partlillerin destekleriyle milletvekili seçildi. Bu kadın ve bu zihniyetteki insanlar seçim dönemlerinde yanınıza gelip oy isteyecekler. Size güleryüz gösterecekler ama içlerindeki zihniyet aynı olacak. Değerlerimize ve ezanımıza saldırmaya devam edecekler. Biz büyük fotoğrafa bakacağız. Geçmişi unutmayacağız. Geçmişi unutursak geleceğimizi kuramayız.”

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 10:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
bulanık başkan
bulanık başkan - 4 yıl Önce

su bulanık değil hiç, il başkanının ses kaseti var, eşinden boşanan bir kadından bahsediliyor, kadına ev araba rektörlükte iş. sus parası dağıtılan paralar haraçlar, yardımcılar da işin içinde ve bunlar belediye başkan aday adayı olduktan sonra aniden ortaya çıkıyor. ve üç tane vekil toplandık biz onun arkasındayız diyor. lanet olsun sizin siyasetinize partiyi de mahvettiniz çorumuda rezil ettiniz.

Uluçınar
Uluçınar - 4 yıl Önce

Allahtan erdoğan zamanına yetiştinizde bu mevkilere geldiniz çoruma kendi tebanızı torpille haketmedikleri işlere yerleştirmekten başka bir faydanız partinize sağladığınız kişisel bir oyunuz olmadığı halde yatın kalkın milletin erdoğan sevgisine dua edin gece başınızı yastığa koyup rahatca uyuyabiliyormusunuz acaba asıl sizler bulanık sudaki piranalar gibi vekili olduğunuzu unuttuğunuz bu halkın iliğini kemiğini emdiniz bu seçmenin karşısına adam gibi bi adam çıkartamayan sizlersiniz hakkında şaibeler olan birini bu halka göz boyama ile satmaya çalışmaktan başka bir işiniz yok mu

Uçtu,uçtu
Uçtu,uçtu - 4 yıl Önce

Balık avcıları avı avladı.Sen daha ''suyu bulandırmayın'' diyorsun.Ne demiş Edebali;'Yüksekte yer tutanlar aşağıdakiler kadar emin değildir.''Bitti.

Secmen
Secmen - 4 yıl Önce

Secim oncesi belediye sistemlerde gecis var diye hizmet veremiyor bunla ilgili neden hafta sonu persobelleri mesai yapmiyor buni aoran vatandasa belediye calisani saygisizca davraniyor baskan ozel kalemi olaya sessiz kaliyor.Simdi bu secmen nasil oy verecek sayin vekilim?

Ak parti bizim partimizdi reise oy verdik ama simdi surum farkli kesin gozuyle bakilan belediyemiz eger baska bir partiye giderse acaba sizler nasil bir aciklama yapacaksiniz.

Aday halkin istemedigi hatta erol vekil haric desteklenmeyen bir aday simdi su bulandirmamaktan bahsediliyor ama au kalmamis bataklik olmus vekilim biran once temizleyin teskilati

ali
ali - 4 yıl Önce

sayın vekil önce şu ego nu yen öyle milletle kucaklaş.kim suyu bulanıklaştırıyor.Muhalefet zaten uyuyor .Muhalefetin yapamadığınızı siz kendi kendinize yapıyorsunuz. kasetler herkeste var yemiyoruz bunları ..geç bunları....

VATANDAŞ
VATANDAŞ - 4 yıl Önce

TOPLUM TARAFINDAN SEÇİLMİŞ KİŞİ ELİNE BELİNE DİLİNE SAHİP ÇIKACAK.BÖYLE BİR SİYASETÇİ VARSA SÖYLEYİN OY KULLANALIM SON SÖZÜMÜZ VESSELAM...

lütfiye akça
lütfiye akça - 4 yıl Önce

şu poza bak

Corumlu
Corumlu - 4 yıl Önce

Kabbettiniz yapacak bir sey yok olan aşgın hoca ya olcak yaziiiiik


SIRADAKİ HABER