Tahtasız: ‘Bu merkez Çorum’a yakışmıyor’

Yunus Emre İş Merkezi ve çok katlı otopark binasında inceleme yapan CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, bina sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Tahtasız: ‘Bu merkez Çorum’a yakışmıyor’

Yunus Emre İş Merkezi ve çok katlı otopark binasında inceleme yapan CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, bina sakinlerinin sorunlarını dinledi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, CHP İl Başkanı Tahtasız, binanın atıl vaziyette olduğunu, şehrin tam merkezinde ve çok değerli bir bölgede bulunmasına rağmen bir türlü işlerlik kazanamadığını, binanın bakımsız ve harap olduğunu, çatısının aktığını, doğalgaz gelmesine rağmen iç bağlantılarının yapılmadığını, güvenlik sorunu bulunduğunu söyledi.

İl Başkanı Tahtasız, binaya işlerlik kazandırılması için Belediye öncülüğünde SGK yetkililerinin katılımı ile, esnafın da görüşleri alınarak gerekli incelemelerin yapılmasını, daha işlevli, daha kullanışlı ve estetik bir yapı için çalışmaların yapılmasını istedi.

İnceleme ve esnaf ziyareti sırasında Tahtasız'a İl Muhasibi Necdet Biçer ve İl Bilişim Sorumlusu Ali Bükücü de eşlik etti. 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2021, 19:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
dfg
dfg - 2 yıl Önce

yahu güzelde kardeşim chp il başkanlığının olduğu binanın (lcw çarşı şubesi üstü) hali de aynı etmeyin eylemeyin. önce kendi binanızı düzeltseniz, sonra inönü caddesindeki yıllardır boş duran ucube binaları söyleseniz, ben de sizi alkışlasam. çok şükür biri de bunları söyledi desem. Allah razı olsun desem. insan kendi kaldığı binayı söylemeden başkasına söyleyince olmuyo işte. sonra diyolar bunlar bize oy vermiyo, vermez be abi vermem.

filozof
filozof - 2 yıl Önce

bu adam okunmuş üflenmiş herhalde ki gittiği her yerde maskesiz görüyoruz..
ama bir yandan da maske mesafe nasihatleri veriyor! ilginç doğrusu...

SIRADAKİ HABER