Vekillerden Rektör’e net destek

AK Parti milletvekillerinden Hitit Üniversitesi Röktörü Prof. Dr. Reha Metin Alkan'a destek ziyareti

Vekillerden Rektör’e net destek

EROL TAŞKAN

AK Parti Milletvekilleri Hitit Üniversitesi’ne yaptıkları ziyaretle, önemli bir mesaja imza attılar. Odatv, Sözcü başta olmak üzere bazı mihrakların ortaklaşa saldırıya geçtiği Prof. Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret eden AK Parti Çorum Milletvekilleri, bir anlamda Alkan’a destek verdiklerini ve yanında olduklarını ortaya koydu.

Hitit Üniversitesi Meslek Yüksekokulları Koordinatörlüğü'nün düzenlediği "3+1 İş Yeri Uygulaması Eğitim Modeli" tanıtım toplantısına katılan AK Parti Çorum Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, AK Parti Çorum Milletvekili Oğuzhan Kaya, AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, programın ardından Rektör Reha Metin Alkan’ın makam odasında bir araya geldiler.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Temur’un da yer aldığı ziyaretle ilgili kareleri, sosyal medya hesaplarından paylaşan milletvekilleri, Hitit Üniversitesi Rektör’ü Reha Metin Alkan’a olan desteklerini kamuoyuyla da paylaşmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 17:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA KARACA
MUSTAFA KARACA - 4 yıl Önce

DESTEK GÜZELDE BENİM ÇOCUK MAKİNE MÜHENDİSLİĞİNE BAŞLADI KAMPÜS DEDİĞİMİZ YER VAHİM ÇOCUK PİŞMAN KAÇ SENE OLDU BİR KAMPÜS İNŞA EDİLEMEDİ. B HİTİTİN DOLULUK ORANIORANIDA %60-65 60 KONTANJAN 30 TERCİH VAR BUYRUN.
ÇORUM ADINA ÇOK ÜZÜLÜYORUM.

Kadir tanlası
Kadir tanlası - 4 yıl Önce

Üniversitenin belediyelerden farkı yok adamın varsa kapılar açılır yoksa avcunu yalarsın

SIRADAKİ HABER