Hastaneye 99 puan verildi

Sağlık Bakanlığı ekiplerince 16-17 Haziran tarihlerinde Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan denetimde hastaneye 99 puan verildi.

Hastaneye 99 puan verildi

 Sağlık Bakanlığı ekiplerince 16-17 Haziran tarihlerinde Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan denetimde hastaneye 99 puan verildi. 

Sağlık Bakanlığı ekiplerince 16-17 Haziran tarihlerinde Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin 2022 yılı kalite denetimi tamamlandı.

Denetim kapsamında tüm birim ve bölümlerde Sağlık Bakanlığı'nca belirlenen kalite standartları çerçevesinde tıbbi hizmetlerin sunumu, çeşitliliği, hizmet kalitesi, sağlık-bakım ve otelcilik hizmetleri, destek hizmetleri, idari ve mali hizmetler, hasta ve çalışan güvenliği, tesis güvenliği, tıbbi dokümantasyon başta olmak üzere kurumsal kalite uygunluğu araştırıldı.

Denetim sonucunda bakanlık ekiplerince hastaneye 99 kalite puanı verildi.  Bu kapsamda hastanenin  aldığı puan nedeniyle  bir mesaj yayınlayan Başhekim  Doç. Dr. Sinan Zehir; "Değerli çalışma arkadaşlarım; bakanlığımız ekiplerince gerçekleştirilen kalite denetiminde hastanemiz kalite puanı 99,06 olarak belirlenmiştir. Bu başarılı sonucun elde edilmesinde katkısı bulunan bütün değerli çalışma arkadaşlarıma özveri ve gayretlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum." ifadelerini kullandı. 

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2022, 19:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tutalya...
Tutalya... - 8 ay Önce

Hastayım, hastaneye gidiyorum. Bakalım benden de hizmettte
Toplam kalite okarak 99.06 puan alabilecekler mi ama sanmam çünkü algı yaratmak için bu puanlama yapılmıştır.
Bilirim kurumsal kalite denetimi nasıl yapılır. Yine de bir denetim yapılmış, sonuçta herkes kendine çeki düzen verir.

Vatandaş
Vatandaş - 8 ay Önce

Ne 99u. En önemli birim inme bölümü yok. Bu aşılardan sonra covid den dolayı pıhtı atma işi çoğaldı. Samsuna ankaraya günlük 5 kişi sevk ediyorsunuz enaz. Zamanla yarışılan bu durumda çoğu ya ölüyor yada felçli kalıyor. Bu bölüm herkese ihtiyaç. Sinan zehir siyasilere maşa olana kadar bu bölümü aç. 99puan neyine verdiler her yağmurda çatıdan en alta su akıyor leğenler konuluyor.

Leblebisever
Leblebisever - 8 ay Önce

15 gune zor randevu buluyoruz :) 99 derken :)

Mustafa Sözüdoğru
Mustafa Sözüdoğru - 8 ay Önce

99 mu. Yok canım 100 dür.

salih
salih - 8 ay Önce

Orayı kullanan halktan daha iyi kalite testi yapacak bir kurum yok.Halka bi sorsunlar neymiş puanı görsünler.Araba yanıyor jan jan lı ama motoru tat vermiyor bunun gibi birşey işte kaporta sağlam motor ???

Sakal ve puan
Sakal ve puan - 8 ay Önce

Bir puanı başhekimin tıraş edilmemiş sakalından kırmışlar. :)

SIRADAKİ HABER