Bu hafta da Judo’ya doyacağız

Atatürk Spor Salonu’nda bugün saat 10’da başlayacak şampiyonada 49 ilden 295 sporcu mücadele edecek.

Bu hafta da Judo’ya doyacağız

Okullu Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası bugün Atatürk Spor Salonu’nda başlıyor. Şampiyonada 49 ilden 295 sporcu mücadele edecek.
Şampiyonanın teknik toplantısı dün saat 17’de Anitta Otel’de yapıldı. Teknik Toplantıya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Şube Müdürü İbrahim Başbölük, Judo İl Temsilcisi Hüseyin Üstündağ ile Federasyon görevlileri ile şampiyonada mücadele edecek illerin idareci ve antrenörleri katıldı.
Teknik Toplantının açılış konuşmasını yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Haşim Eğer, Çorum olarak her türlü organizeye ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek Judo Türkiye Şampiyonası’nın da ilimizde olmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Eğer, şampiyona için ilimizi gelen tüm misafirlere hoş geldiniz dedi ve Çorum’dan sağlıklı bir şekilde dönmeleri ve burda gördükleri güzellikleri gittiklerinde eş ve dostlarına anlatmalarını isteyerek mücadele edecek tüm idareci, antrenör, sporcu ve hakemlere başarılar diledi.
Konuşmanın ardından şampiyonanın reklamanı hakkında Federasyon temsilcisi tarafından bilgiler verildi. Atatürk Spor Salonu’nda bugün saat 10’da yapılacak müsabakalar ile başlayacak Yıldızlar Türkiye Judo Şampiyonası yarın yapılacak finaller ile sona erecek.
Şampiyonada Çorum’dan iki sporcu madalya mücadelesi verecek. Gazipaşa Ortaokulu’ndan Şeyma Telli ve Alaca Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’ndan ise Ceyda Başoğlu madalya arayacaklar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER