‘Çok arzuladığımız bir sezon olmadı’

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan çok arzuladıkları bir sezon olmamasına rağmen en azından son haftalara kadar camiayı play-off heyecanı içinde tuttukları için teselli bulduklarını söyledi.

‘Çok arzuladığımız bir sezon olmadı’

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK Başkanı Fatih Özcan çok arzuladıkları bir sezon olmamasına rağmen en azından son haftalara kadar camiayı play-off heyecanı içinde tuttukları için teselli bulduklarını söyledi.

Özcan, Sarıyer ile oynanan maçla tamamlanan ilk yarının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda biten sezonun bir değerlendirmesini yaptı.
Özcan açıklamasında şunları söyledi: ‘Dün sahamızda oyşnadığımız Sarıyer maçı ile birlikte 2020-21 sezonunu tamamlamış olduk. Sezon içerisinde genç futbolcumuz Kıvanç Kaya’nın can sıkan sakatlığı ve pandemi sürecinde takım halinde atlatmış olduğumuz koronvirüs hastalığı dışında çok şükür sorun teşkil edecek ciddi durumlarla karşılaşmadık.

Bizim adımıza çok arzuladığımız bir sezon olmamasına rağmen en azından son haftalara kadar camiamıza play-off heyecanının içerisinde tutmaya çalıştık. Golcü oyuncumuz Sinan Kurumuş’un 27 golle grubumuzda gol kralı olarak sezonu tamamlaması hem kulübümüz hem de taraftarlarımız adına sevinç ve gurur kaynağı olmuştur. Bizlere bu sevinç ve gururu yaşatan Sinan kardeşimi ve onun nizdinde tüm takımı yürekten kutluyorum.

Bu zorlu sezonda birlikte yol yürüdüğüm yönetici arkadaşlarıma, sezona başladığımız değerli hocam Bahri Kaya ve ekibine, sezonu tamamladığımız değerli hocam İsmet Taşdemir ve ekibine, futbolcu kardeşlerime, kıymetli kulüp çalışanlarımıza spor basınımıza ve tribünde yerlerini alamamalarına rağmen ekran başında duaları ile bizlerden desteğini esirgemeyen büyük taraftarlarımıza tüm sponsorlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

Geride bıraktığımız sezonu şampiyon olarak tamamlayan tüm takımları tebrik ederken play-off mücadelesi verecek olan takımlara da başarılar diliyorum. Ayrıca küme düşen takımlara da geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Şu zor günlerde böylesine zor bir görevi ifa ederken sünçi lisan etmişsem affola. Sağlıcakla kalın, saygılarımla’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2021, 18:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
üç hilal
üç hilal - 2 yıl Önce

BİR DAKİKA DUR FATİH ÖZCAN CANBAZLIK YOK İKİ KELİMEYLE BAŞARISIZ BİR SEZON DİYEMESSİN O KADAR DA DEĞİL TRİLYONLAR DESTEĞİ ALDIN BELEDİYEDEN,SPONSORLARDAN,KENT DİNAMİKLERİNDEN BU PARALARI ADETA SAÇTINIZ BOŞA GİTTİ YANLIŞ TRANSFER POLİTİKASINDAN REHBERİNLE BİRLİKTE YAZIKTIR HALA,HARCADIĞINIZ PARAYA BU KENTE FABRİKA YAPILIRDI ÇOK PARAYLA BAŞARI GELMİYOR İŞİ BİLMEKTEN GEÇİYOR OYSA BU HARCANAN PARALARIN HESABI VERİLMESİ GEREKİRKEN LAFA BAK BAŞARISIZ SEZON GEÇMİŞŞŞŞ KOLAYCI CEVAP KURNAZCA CEVAP BU ...

Haluk
Haluk - 2 yıl Önce

BU İŞ SENİN İŞİN DEĞİL FATİH BEY,TRİBÜNE OYNADIN HEP NE AMAÇLA OYNADIĞINI HERKES DE BİLİYOR YAZIK ETTİN O KADAR TOPLANAN VERİLEN PARALARA SENDE BİRAZ VERDİN AMA BOŞA HARCADIN GİTTİ ....BU İŞ SENİN KESİN HARCIN DEĞİLMİŞ

SIRADAKİ HABER