Çorum Belediyesi Gençlikspor FİLE’de gruba galibiyet ile başladı

Kulüplü Gençler Voleybol Grup Birinciliği’nde Çorum Belediyesi Gençlikspor ilk maçını rahat kazandı. Bugün Tokat ile grup finaline çıkacak.

Çorum Belediyesi Gençlikspor FİLE’de gruba galibiyet ile başladı

HARUN AKKAYA
Çorum’da dün başlayan Kulüplü Gençler Voleybol grup birinciliğinde Çorum Belediyesi Gençlikspor ilk maçında Bafra Belediyespor’u 3-0 yenerek gruba galibiyet ile başladı.
Atatürk Spor Salonu’nda oynanan maçta rakibi önünde üstün bir oyun ortaya  koyan Çorum Belediyesi Gençlikspor 25-19, 25-13 ve 25-18’lik skorla 3-0 yenerek gruba iyi başladı. Grubun diğer maçında ise Tokat Belediye Plevnespor Kırıkkale Gençlikspor’u 3-0 yendi.
Grupta ikinci maçlar bugün oynanacak. Saat 14’de Kırıkkale Gençlikspor ile bafra Belediyespor karşılaşacak. Saat 14’deki ikinci maçta ise ilk maçlarını kazanan Çorum Belediyesi Gençlikspor ile Tokat Belediye Plevnespor karşılaşacak. Bu maçı kazanan takım yarı final grubuna yükselmeyi başaracak.

SALON: Atatürk.
HAKEMLER: Hasan Olgun, Hasan Öztürk.
ÇORUM BELEDİYESİ GENÇLİKSPOR: Berat Samet, Oğuzhan, Emirhan, Abdullah, Melih, Muhammet Onur, Semih Arda, İbrahim, Berkcan, Mustafa, Doğan. 
BAFRA BELEDİYE GENÇLİKSPOR: Selimcan, Atakan, Gürkan, Onur, Mehmet, Göksal, Muhammet, Safa, Emre, Batuhan, Eray, Ali, Sercan.
SETLER: 25-19, 25-13, 25-18.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER