Çorumlu teknik adam Bayburtspor’dan vazgeçti

Bayburtspor’un anlaştığı Çorum doğumlu Uğur Balcıoğlu geçen sezon Darıca takımında birlikte çalıştığı ve sorun yaşadığı Emre Hasan Balcı’nın Bayburtspor’da olması ve kulübü zora sokacak açıklamaları nedeni ile anlaşmaktan vaz geçtiğini açıkladı.

Çorumlu teknik adam Bayburtspor’dan vazgeçti

Çorum Belediyespor’un grubunda lider durumda bulunan Bayburtspor, Erkan Demirkıran ile yolları ayırdığı gün yeni teknik direktör Uğur Balcıoğlu ile anlaştı ancak geçen sezon Darıca’da sorun yaşadığı Emre Hasan Balcı’nın Bayburtspor’da olması ve yaptığı açıklamalar nedeni ile bu anlaşmadan vazgeçti.

1972 Çorum doğumlu Uğur Balcıoğlu  sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda konu hakkında şu açıklamada bulundu ‘Salı günü Bayburtspor kulübü ile tüm yönetim kurulunun bulunduğu bir ortamda telekonferans sistemi ile transfer görüşmesi sonucunda karşılıklı olarak anlaşmış bulunmaktaydım. Aynı gece ilerleyen saatlerde geçen sene Darıca spor kulübünde çalışmış olduğum ve bu süreç içerisinde kadro dışı kalan Emre Hasan Balcı'nın şahsıma yönelik hemde Bayburtspor kulübünüde zora sokacak açıklamalar ve bazı isteklerde bulunduğunu öğrendim. Bu süreç içerisinde çok iyi durumda olan takımınıza zarar gelmemesi için teklifinizi özür dileyerek geri çevirmek zorunda kaldım. Kulüpler gelenek ve ilkeleri ile yönetilir. Futbolcular ve oyuncular gelip geçicidir. As olan kulüpler ve gönül veren taraftarlardır. Bu güzide kulübe yönetim kuruluna taraftarlarına ve futbolcu kardeşlerime başarılar diler sezon sonunu şampiyonluk ile taçlandırılmasını temenni ederim’ dedi. 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Ekber sezer
Ali Ekber sezer - 3 yıl Önce

Çorumlu ol başarılı sayıl takımda olma ilginç

SIRADAKİ HABER