Diyarbekir hazırlığı neşeli başladı

Bağcılar galibiyeti ile moral bulan Çorum Belediyespor pazar günü Diyarbekirspor ile oynayacağı zorlu maçın hazırlıklarına başladı. Kırmızı Siyahlı takımda Teknik Direktör Mehmet Aurelio futbolcuları önlerindeki çok zorlu üç maçlık periyot için uyardı ve herkesten kendine dikkat etmesini istedi

Diyarbekir hazırlığı neşeli başladı

HALİL ÖZTÜRK

Çorum Belediyespor pazar günü deplasmanda oynayacağı Diyarbekirspor maçının hazırlıklarına dün neşeli şekilde başladı. Pazar günü Bağcılar karşısında aldığı 4-’lik galibiyetin verdiği moralle bir günü izinli geçiren kırmızı siyahlı takım dün saat 15’de tesislerde toplanarak hafta sonu maçının hazırlıklarına başladı.


Teknik Direktör Mehmet Aureli haftanın ilk çalışması öncesinde futbolcularla kısa bir toplantı yaparak Bağcılar maçının değerlendirmesini yaptı. Mehmet hoca Bağcılar maçının geride kaldığını önlerinde birbirinden zorlu üç maçlık bir periyot bulunduğunu belirterek futbolculardan kendilerini bu zorlu sürece hazırlamalarını istedi.


Bu toplantının ardından haftanın ilk antrenmanına çıkan kırmızı siyahlı takımda sol ayak bileğine aldığı darbe sonucunda burkulma meydana gelen Eren ile sakatlığı devam eden Fatih dışında tüm futbolcular katıldılar. Isınma hareketleri ile başlayan antrenman beşe iki çalışmasının ardından yarı sahada yapılan taktik çalışma ile devam etti.


Kırmızı Siyahlı takımda Bağcılar galibiyeti nedeni ile futbolcuların hayli neşeli oldukları gözlendi. Çorum Belediyespor, Diyarbekirspor maçının hazırlıklarını bugün saat 13.30’da yapacağı antrenmanla devam edecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
19
19 - 3 yıl Önce

Gobeller puan yada puanlar almadan gelmeyin.

SIRADAKİ HABER