Hitit Temizlik’ten Çorum Voleybol’a TATLI ziyaret

Hitit Temizlik Şirketi Ordu Çamlıkspor maçı öncesi Çorum Voleybol Spor Kulübü antrenmanını ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu.

Hitit Temizlik’ten Çorum Voleybol’a TATLI ziyaret

HALİL ÖZTÜRK
Hitit Temizlik Şirketi Ordu Çamlıkspor maçı öncesi Çorum Voleybol Spor Kulübü antrenmanını ziyaret ederek tatlı ikramında bulundu. TVF Bayanlar 2.Voleybol Ligi 7.Grup’ta mücadele eden Çorum Voleybol Spor Kulübü, 3.hafta deplasmanda karşılaşacağı Ordu Çamlıkspor maçının hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Önceki gün Atatürk Spor Salonu’nda antrenörler Ali Haydar Teke ve Cesur Akcan nezaretinde gerçekleşen antrenmanı ziyaret eden Hitit Temizlik Şirket Sahibi Ümit Keleş ve Şirket Müdürü Turgay Şen kritik Ordu Çamlıkspor maçı öncesi sultanların ağızlarını tatlandırarak moral depoladı.


Kulüp Başkanı ve aynı zamanda antrenör Ali Haydar Teke ile bir süre sohbet eden Ümit Keleş, Çorum’un son yıllarda voleybol branşında büyük bir gelişim gösterdiğini belirtti. Türkiye’de futbola olduğu kadar voleybol sporuna ilginin fazla olmadığının da altını çizen Keleş, “Başarıların gelmesi durumunda voleybola da ilginin zamanla artacağına inanıyorum. İnşallah Ordu deplasmanından galibiyetle döner bizleri mutlu edersiniz” dedi. Hitit Temizlik Şirketi’nin tatlı jesti karşısında ağızları tatlanan filenin sultanları şirket yetkililerine teşekkür ederken, 4.hafta Çorum’da oynanacak olan Fındıklı Tenis Doğa maçına davet ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER