‘İlk fitili Afyon ile ateşleyin’

Çorum FK Başkanı Fatih Özcan teknik heyet ve takıma olan güveninin tam olduğunu Afyon maçı ile ilk fitilin ateşleneceğine inandığını söyledi.

‘İlk fitili Afyon ile ateşleyin’

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK Başkanı Fatih Özcan teknik heyet ve takıma olan güveninin tam olduğunu Afyon maçı ile ilk fitilin ateşleneceğine inandığını söyledi.

Başkan Özcan dün yapılan çift kale öncesinde futbolculara bir konuşma yaptı. Konuşmasında geçen sezon lige ikide iki yaparak başladıklarını ancak ligi 11. sırada bitirdiklerini önemli olanın sezon sonunda iyi yerde olmak olduğunu belirden Özcan ‘Bu takım tesadüfen kurulmadı hepiniz araştırılarak bu kadroya dahil edildiniz. Seçilmiş isimlerden kurulu bir kadro.

Bahri hocam ve sizlere olan inancım güvenim tam. İlk iki maçta istemediğimiz sonuçlar aldık fakat bunların bizim gerçek gücümüz olmadığını biliyorum. Sizlere olan güvenim ve inancım tam. İnanyorumki sizlerde bu inanca sahipsiniz ve yeni bir başlangıcın ilk fitilini Afyonspor maçında ateşleyeceksiniz. Başkan olarak sizinle daha fazla beraber olacağım ve yönetim olarak daha fazla ilgileneceğiz. Bu şehir bizden güzel işler bekliyor ve verdikleri destekle bunu hakediyorlar. Onları daha fazla üzmeyelim hasret kaldığımız galibiyet sevincini cumartesi günü hep birlikte yaşayalım. Sizler inandığınız takdirde bunu başaracak gücünüz ve yeteneğiniz var, cumartesi günki maçta şimdiden başarılar diliyorum’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arif yıldız
Arif yıldız - 10 ay Önce

Bir Başkan böyle açık şekilde konuşma yapmaz orası hocanın yeridir,alırsın takımı toplantı odasına konuşmanı orada yaparsın ve iş biter bu nasıl yaklaşım ya ama takım senin istersen ÇATI DA BİLE yaparsın İŞTE KURUMSALLIĞIN OLMAYIŞI,DÜZGÜN BİR ANLAYIŞIN olmayışı dahası takımın kendine ait olması keyfe göre hareket yaptırıyor, Hoca da zaten sus pus Ne dersen amin diyor ...

gurbetteki çorumlu
gurbetteki çorumlu - 10 ay Önce

FATİH BET SEYİRCİYE OYNADIĞINI BİLİYORUZ DA BU KADAR DA DEĞİL,MANİSA 9 PUAN AŞMIŞ SEN NASIL KAPATACAN BU FARKI ÇOK ZOOORRR MANİSA YENİLECEK SENDE 5-6 MAÇ ÜST ÜSTE KAZANACAN VE AYNI DÜZEYE GELECEM ONDAN SONRA YARIŞIN İÇİNE GİRERİZ AMA BU TEKNİK VE İDARİ ANLAMDA YÖRÜNGESİZ BİR ANLAYIŞ VAR BU NEDENLE ÇOK ZOR BU YILDA BOŞA GİTTİ PARALAR TRİLYONLAR ...

Taraftarlar
Taraftarlar - 10 ay Önce

ANLAT ANLAT BAŞKAN GEÇEN YILDA BÖYLE KONUŞUYORDUN, BİRDE FARK YARAT BAŞKA ŞEYLER YAP SÖYLE OYNAMA TRİBÜNE BE KABAK TADI VERİLİYOR ARTIK,ÇÜNKÜ İNSANLAR SİZLERİ ÖYLE TANIMIŞ Kİ HANGİ MAÇ SONUCUNA GÖRE NE KONUŞACAĞINIZI SİZ SÖYLEMRDEN SÖYLÜYORLAR VE GÜLÜYORLAR GİTTİ BAŞKAN ŞAMPİYONLUK GİTTİ 9. PUAN FARK KAPATMAK VE GEÇMEK MÜMKÜN DEĞİL REHBERLERİNİZİ DEĞİŞTİRİN DİYECEĞİZ AMA SİZ DUYMUYORSUNUZ YANILGILARINIZDAN İLERDE PİŞMAN OLMAYIN DA..

Çorumsporlu
Çorumsporlu - 10 ay Önce

Başkan ve yönetimin toplantı yapacağı alan salondur,toplantı odasıdır sanırım FATİH ÖZCAN BEY HOCA DA OLMUŞ vayy çorumum vay

Üç hilal
Üç hilal - 10 ay Önce

BİZ O ŞAHŞALI ÇORUMSPORUMUZU İSTİYORUZ O ÇORUMSPORLA BÜYÜDÜK ŞU ANDAKİ ÇAKMA ÇORUM FK SPOR İLE DEĞİL

SIRADAKİ HABER