İşitme Engelliler, Sincan ile ligde kalma maçında

Çorum İşitme Engelliler 1. ligde son maçında yarın saat 13’de Nazmi Avluca sahasında Ankara Sincan İşitme Engelliler ile ligde kalmak adına kritik bir maça çıkacak. Çorum’a ligde kalmak için beraberlik yetiyor. Kulüp Başkanı Mürsel Barıldar yarın oynayacakları bu kritik maçta tüm Çorulluları takımlarına destek vermeye davet etti.

İşitme Engelliler, Sincan ile ligde kalma maçında

İşitme Engelliler 1 lig A grubunda Çorum İşitme Engelliler 14. hafta maçında ligde kalmak için Ankana Sincan önünde mutlak puanla ayrılmak için mücadele edecek. Ligde 13. haftaya 14’er puanla giren iki takımdan Çorum İşitme Engelliler altıncı sırada girerken konuk Ankara Sincan ise aynı puanla yedinci sırada bulunuyor.
Ligde son iki sırada kalan takımların düşmesi nedeni ile Çorum İşitme Engelliler sahasında oynayacağı maçta alacağı bir puanla 1. ligde kalmak amacında. Karşılaşma yarın saat 13’de Nazmi Avluca sahasında başlayacak.
Çorum İşitme Engelliler Başkanı Mürsel Barıldar bu kritik maçta tüm Çorumlu futbol severleri takımlarına destek vermeye çağırdı. Ligde istedikleri sonuçları alamadıklarını ve çok kritik maçlar kaybettiklerini özellikle deplasman maçlarında çok büyük hakem darbeleri yediklerini söyledi. Bu deplasmanlarda kaybettikleri puanlarlı zirveden koptuklarını ve düşme potasına indiklarını belirten Barıldar ‘Yarın sahamızda oynayacağımız Ankara Sincan maçını kazanarak önümüzdeki sezonda 1. ligde mücadele etmek istiyoruz. Futbolcularımıza inancımız tam taraftarlarımızında vereceği destekle bu zorlu maçı kazanarak istediğimiz hedefe ulaşacağımıza inanıyorum7 dedi.
Hakem Tataroğlu
Çorum İşitme Engelliler ile Ankara Sincan İşitme Engelliler arasındaki kritik maçı Sedat Serhat Tataroğlu yönetecek. İl Hakem Komitesi bu kritik maçta Tataroğlu’nun yardımcılıklarına ise Fatih Koçak ve Emre Uğurcan’a görev verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER