Maç sonucu

Serik Belediyespor 0 - 0 Çorum Belediyespor

Maç sonucu

Çorum Belediyespor Serik İsmail Oğan Stad’ında Serik Belediyespor karşısında sezonun ilk deplasman galibiyetini almak için mücadele ediyor.

 Kırmızı Siyahlı takım eksiksiz gittiği Serik’de zirveye ortak olmak ve rakibi ile arasındaki puan farkını açmak için kazanmak istiyor. İki takım açısından da büyük önem taşıyan maçı İstanbul bölgesi genç hakemi Aykut Sergin yönetiyor.

Dk 82" Atakan Cangöz (Serik Belediyespor)

Serik Belediyespor 1 - 0 Çorum Belediyespor

Maç Sonucu

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2018, 13:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Koparan
Koparan - 4 yıl Önce

Değerli hemşerilerim, takımın ana sorunu yıllardır orta sahaya bir beynin, maestronun gelmeyişi. Orta sahaya çok iyi iki topçu alınmadıkça, sezon sonu ilk 5 e dahi giremeyiz. Gerçekçi olmak lazım. Deplasmandan 3 puanla döneniyorsan en azından berabere kalacaksın. Yoksa 3. Ligin abonesi oluruz. Acı ama gerçek.

Sezer
Sezer - 4 yıl Önce

Yenemiyorsan yenilme be kardeşim.Bu ne yağ

Çorumlu
Çorumlu - 4 yıl Önce

Yazık her sene hüsran.Harcanan paraya bakıyosun birde takımın aldığı sonuçlara böyle bir şey olamaz.Köy takımlarına bile yeniliyorsak şampiyonluk kelimesini kimse ağzına almasın.Bu takımı yenemiyorsak,beraberliği bile sağlayamıyorsak hangi takımdan deplasmanda puan alacağız.Bu arada serik sporun takım değeri 400.000.Çorum belediyesporun 1.100.000 Tl imiş.

Savaş Ay
Savaş Ay - 4 yıl Önce

Şu takımından birşey bekleyen büyük futbol cahilidir.. Kandırmayalım kendimizi beyler.. Deplasmanda şu performans ile play off bile çok çok zor hatta imkansız gibi birşey..

Bilal şahin
Bilal şahin - 4 yıl Önce

Bu Başkan arkadaşın işi gücü hava türkücü getirerek şampiyonluk bekliyormuş takım OĞUZHANA teslim edilmiş hoca yı o getiriyor futbolcuyu o getirmiş futbolcuların dediği duyum Tabiki kadroluda OğuzHAN belirliyormuş inşAllah doğru değildir doğruysa yazık şampiyonluk falan hayal hayal kandırmayın bizleri ZEKİ GÜL gibi

Şahin
Şahin - 4 yıl Önce

Futbolcumuz OĞUZHANIN çıkardığı kadroymuş duyumlarımız öyle yazık ya deplasmandan hiç galibiyet alamıyoruz getirdiler bu HOCAYI bu hocada futbolcuya idareciye teslim olmuş şampiyonluk mümkün DEĞİL gelmez bu kafayla

SIRADAKİ HABER