Okullu Yıldızlar Muay Thai’de 12 madalya

Ankara’da yapılan Okullu Yıldızlar Türkiye Muay Thai Şampiyonası’nda Mimar Sinan Ortaokulu’ndan Yusuf Tahtacı sıkletinde birinci olarak altın madalya kazandı.

Okullu Yıldızlar Muay Thai’de 12 madalya

Okullu Yıldızlar Wushu Taolu Türkiye Şampiyonası’nda Çorumlu sporcular bir altın dört gümüş yedi bronz madalya kazandılar.
7-8 Nisan tarihlerinde Ankara’da yapılan Türkiye Şampiyonası’nda Mimar Sinan Ortaokulu’ndan uzun silah 1. guide formda Yusuf Tahtacı altın madalyanın sahibi oldu. Aynı okuldan Tolgahan Toygacı yine aynı okuldan Enes Yılmaz ve Berat Özbey, Ömer Kömürcü İmam Hatip Ortaokulu’ndan Salih Taşcı ikinci olarak gümüş madalya kazanan isimler oldular.
Türkiyem İmam Hatip Ortaokulu’ndan Kaan Eker, Mimar Sinan Ortaokulu’ndan Semih Yıldırım ile aynı okuldan İnan Özgün, Başöğretmen Atatürk Ortaokulu’ndan Aslı Köylü, Danişment Gazi Ortaokulu’ndan Özlem Dilekçi ve Türkiyem İmam Hatip Ortaokulu’ndan Burak Eker ise sıkletlerinde üçüncü olarak bronz madalya kazanan isimler oldular.
Wushu İl Temsilcisi Bekir Bolat sporcuların Türkiye Şampiyonasında kazandığı başarının gelecek adına son derece umut verici olduğunu belirterek tüm sporcularını kutladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER