Play-off hazırlığı tam kadro sürüyor

Yeni Çorumspor cuma günü Kocaelispor ile oynayacağı play-off ilk maçı hazırlıklarını tam kadro sürdürüyor. Teknik Direktör Bahri Kaya dün yapılan antrenmanın ardından tüm takımı tesisde kampa aldı. Kırmızı Siyahlılar bugün sabah tesisde akşam ise Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda çift antrenman yapacak.

Play-off hazırlığı  tam kadro sürüyor

HARUN AKKAYA
Cuma günü play-off ilk maçında sahasında Kocaelispor ile karşılaşacak olan Yeni Çorumspor hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü. Kırmızı Siyahlı takım pazar günü yaptığı antrenmanla başladığı Kocaelispor hazırlıklarını dün Teknik Direktör Bahri Kaya yönetimid-nde tam kadro olarak sürdürdü.
Tesis sahasında yapılan antrenman kurulan aletlerde çabuk kuvvet ve koordinasyon hareketleri ile başladı. Daha sonra dar alanda pas çalışması ile devam eden antrenman taktik çalışma ile sona erdi.

Taktik çalışma sırasında Kocaelispor maçının oyun taktiği üzerinde duran Bahri Kaya sık sık çalışmayı durdurarak futbolculara yapmaları gerekenler konusunda uyarılarda bulundu.
Kamp başladı

Yeni Çorumspor dün yaptığı antrenmanın ardından  tüm takım lojmanda kampa girdi. Kırmızı Siyahlılar bugün saat 10.30’da tesis sahasında yapacağı antrenmanın ardından akşam ise Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı’nda taktik çift kale maç yapacak ve Kocaelispor provasını yapacak. Kocaelispor hazırlıklarını yarın 10.30 perşembe günü ise 11’de tesisde yapacakları iki antrenmanla tamamlayacak olan Yeni Çorumspor play-off ilk maçının hazırlıklarını tamamlayacak.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2019, 09:48
YORUM EKLE
YORUMLAR
Takipci
Takipci - 2 yıl Önce

Kocali spor yener

19
19 - 2 yıl Önce

Gölge etmeyin yeter
Çorum, Kocaeli’ye en az 3 atar
Kocaeli genç ve tecrübesiz
Bahri hoca kurttur
Olayı bitirmiştir kafada

SIRADAKİ HABER