Sinan da Tarsus yolunda

Çorum FK’nın geçen sezonki golcüsü Sinan Kurumuş’un da Tarsus İdman Yurdu ile anlaştığı belirtildi.

Sinan da Tarsus yolunda

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK’nın geçen sezonki golcüsü Sinan Kurumuş’un da Tarsus İdman Yurdu ile anlaştığı belirtildi.

Geçtiğimiz sezonun ikinci haftasında Manisa FK’dan kırmızı siyahlı takıma transfer olan Sinan Kurumuş başarılı bir sezon geçirerek attığı 28 golle takımına büyük katkı sağlamıştı.

Attığı goller ile büyük dikkat çeken Sinan Kurumuş’a çok sayıda kulüpten teklif geldiği öğrenildi. Çorum FK ile sözleşmesi devam etmesine karşın sezon sonunda ‘500 bin lira getirir gider’ maddesi doğrultusunda kulüp arayan Sinan Kurumuş’a iddialı bir takım kurmak kurmak için harekete geçen Tarsus İdman Yurdu ile büyük oranda anlaştığı öğrenildi.

Öte yandan kırmızı siyahlı taraftarların bu transfer haberi altına yaptıkları yorumlarda ayrılmak istemesine sitemler dikkat çekti. Edindiğimiz bilgiye göre sezonun son haftalarında yaşanan bir gelişmeden dolayı Çorum FK’nın tecrübeli futbolcu ile yolları ayırma kararı aldığı öğrenildi. Bu konuda Başkan Fatih  Özcan’ın önümüzdeki günlerde açıklama yapması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorum fkli
Çorum fkli - 2 yıl Önce

Maalesef kaliteli topçuları tutamıyorlar Cengiz ve sinan 1 ligde oynayacak futbolcular kalsaydılar çok iyiydi çoruma çok faydalı olurlardı

Saim
Saim - 2 yıl Önce

SİNAN profesyonel bir oyuncu tabiki geleceğini düşünecek teklifleri değerlendirecek normal

Salih
Salih - 2 yıl Önce

Bence Sinan ne yapıp edip kalmalıydı.Yanlış karar.Çok arayacağız çok.

Abdullah
Abdullah - 2 yıl Önce

İyi olmuş adam son 5 hafta bilinçli olarak oynamadı.

SIRADAKİ HABER