Tam kadro çalıştılar

Yeni Çorumspor pazar günü deplasmanda oynayacağı Karacabey Belediyespor maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışma ile sürdürdü.

Tam kadro çalıştılar

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor pazar günü deplasmanda oynayacağı Karacabey Belediyespor maçının hazırlıklarını dün yaptığı çalışma ile sürdürdü. Kırmızı Siyahlılar Teknik Direktör Bahri Kaya yönetiminde dün sabah 10’da yaptığı antrenmana tüm futbolcular katıldılar. Volkan özel program dahilinde çalıştı.
Çalışma ısınma hareketleri ile başladı ardından saha kenarında kurulan aletlerde koordinasyon ve çabukluk hareketleri yaptıran Teknik Heyet daha sonra dar alanda pas çalışması ile devam eden antrenman son bölümde taktik çalışma ile sona erdi.

Teknik Direktör Bahri Kaya taktik çalışma sırasında sık sık oyunu durdurarak yapılan hatalar konusunda uyarılarda bulundu. Futbolculardan çabuk oynamalarını ve rakibin baskı yapmasına izin vermemeleri isteyen tecrübeli teknik adam savunma oyuncularından rakibe yakın olmalarına hareket alanı vermemelerini istedi.

Kırmızı Siyahlılar Bağcılar Belediyespor maçının hazırlıklarını bugün de sabah saat 10’da yapacakları taktik çift kale ile sürdürecekler.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 10:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER