‘Taraftarımızla yeneceğiz’

Elaziz Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, haftasonu oynanacak olan kritik Çorum Belediyespor maçına taraftarları davet etti.

‘Taraftarımızla yeneceğiz’

Elaziz Belediyespor Teknik Direktörü Alaattin Tutaş, haftasonu oynanacak olan kritik Çorum Belediyespor maçına taraftarları davet etti.

 Haftasonu Çorum Belediyespor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdüren Elaziz Belediyespor kritik maç öncesi Teknik Direktör Alaattin Tutaş takımın son durumu hakkında açıklamalar yaptı.
Payasspor karşısında kötü futbol oynadıklarını söyleyerek öz eleştiri yapan Teknik Direktör Alaattin Tutaş, “2. yarı bir şeyler yapmaya çalıştık ama çok kötü goller yedik. Galip geldiğimiz maçlardan sonra nasıl o maçı unutup önümüze bakıyorsak bu mağlubiyeti de o şekilde unutacağız.

Haftanın ilk gününde toplantı yaptık ve eksikliklerimizi kendi aramızda tartıştık. Hafta içi ilk idmanda Çorum Belediyespor’un taktiğini denemeye başladık. Çünkü ilk defa normal antrenmanın dışına çıktık. Taktiksel olarak eksiklerimiz vardı bunları görme adına ilk günden çalışmaya başladık. Çorum maçı gerçekten zor bir maç, ilk yarıda orada ilk mağlubiyetlerini biz tattırmıştık ve onlarda bunun intikamını almak isteyecektir. Bizim play-off hedefimiz varsa Pazar günü Çorum’u burada mağlup edip farkı 5 puan yapmak istiyoruz. Çünkü akabinde Osmaniye deplasmanı ve 2 tane iç saha maçımız var. Avantajımızı devam ettirmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

 Payas maçını yol kazası olarak gördüklerini ifade eden Tutaş, “Çorum maçından 3 puan almak zorundayız. 3 puan aldığımız takdirde onlar play-off’un dışında kalacaklar ve bizde yolumuza devam edeceğiz. Bu hafta Elazığspor’da deplasmanda ve seyircileri bu maça davet ediyoruz. Burada ki son Kocaeli maçında taraftar bize gerekli desteği verdi. Tezahürat yapmasalar bile tribünde onları görmek bizi motive ediyor. İnşallah Pazar günü de onlarla sahaya çıkar ve Çorum’u yeneriz’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER