U 13’de þampiyon Çorum Belediyespor kupasýný aldý

U 13’de son hafta maçları sonunda Çorum Belediyespor’un şampiyonluğunun ardından 1907 Gençlikspor ikincilik kupasını alırken İskilipgücüspor üçüncülük kupasının sahibi oldu.

U 13’de þampiyon Çorum Belediyespor kupasýný aldý

HA­RUN AK­KA­YA

U 13 li­gin­de se­zon ta­mam­lan­dı ve ku­pa­lar sa­hip­le­ri­ni bul­du. Ço­rum Be­le­di­yes­por se­zo­nu şam­pi­yon ola­rak ta­mam­la­dı. Li­gin son haf­ta maç­la­rın­da şam­pi­yon Ço­rum Be­le­di­yes­por lig­den çe­ki­len Oğuz­lar Be­le­di­yes­por önün­de oy­na­ma­dan ka­za­na­rak üç pua­nın sa­hi­bi ol­du ve li­gi 24 pu­an­la li­der ola­rak ta­mam­la­dı.

Lig ikin­ci­si 1907 Genç­liks­por ise son ma­çın­da Eti Li­se­si Genç­liks­por kar­şı­sın­da al­dı­ğı 12-0’lık ga­li­bi­yet ile se­zo­nu 24 pu­an­la ikin­ci ta­mam­la­dı ve iki­li ave­raj de­za­van­ta­jı ile ikin­ci­lik ku­pa­sı­nın sa­hi­bi ol­du. İs­ki­lip­gü­cüs­por ta­kı­mı ise son ma­çın­da Mi­mar Si­nan Genç­liks­por’un okul ta­kı­mı ile Or­du’da ol­ma­sı ve ma­ça çı­ka­ma­ma­sı ne­de­ni ile 3-0 hük­men ga­lip gel­di ve se­zo­nu 21 pu­an­la üçün­cü ola­rak ta­mam­la­ya­rak ku­pa­nın sa­hi­bi ol­du.

YORUM EKLE
YORUMLAR
fikri
fikri - 5 yıl Önce

turkce, 13 yas alti demek cokmu zorunuza gidiyor da gavurca under13demeye calisiyorsunuz millilik size kaldiysautanin lutfen,

SIRADAKİ HABER