Yeni Çorumspor camiası BABAYİĞİDİ’ni bekliyor

Yeni Çorumspor camiası geçtiğimiz hafta kulüp başkanı Fatih Özcan ile görüşerek ‘2023 hedefi Süper Lig’ sloganını söyleyen Çorum Babayiğidi iş adamının ikinci görüşmede vereceği kararı bekliyor.

Yeni Çorumspor camiası BABAYİĞİDİ’ni bekliyor

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor camiası Babayiğidini bekliyor. Kulüp Başkanı Fatih Özcan geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Çorum babayiğidi bir iş adamı ile yaptığı görüşmede ‘2023 hedefi Süper Lig’ diyerek çok büyük bir destek verdiğini açıklamış ve konunun detaylarının önümüzdeki günlerde yapılacak ikinci görüşmede netlik kazanacağını açıklamıştı.

Bu açıklamanın ardından sezonu şampiyon olarak tamamlayarak 2. lige yükselen kırmızı siyahlı camiada ikinci bir sevinç dalgası yaşanmıştı. Geçen sezon kulübün ekonomik yükünü Çorum’dan katkı almadan tamamen Federasyon geliri ve kendi oluşturduğu kaynaklarla götüren Fatih Özcan yeni sezonda böyle bir gücünün olmadığını belirterek sahip çıkılmaması halinde Genel Kurul’da aday olmayacağını belirtmişti.

Bayram nedeni ile ikinci görüşme henüz gerçekleşmedi. Yeni Çorumspor Başkanı Fatih Özcan önümüzdeki hafta içinde görüşmenin olmasını beklediğini ve Çorum Babayiğidinden haber beklediğini söyledi.
Yeni Çorumspor ailesi bu görüşmeden gelecek mutlu haberleri bekliyor. Bu görüşmenin ardından olumlu bir karar çıkması halinde Yeni Çorumspor Kulübü’nün kuruluşu için genel kurul hazırlığı başlayacak ve en kısa sürede yönetim oluşturularak yeni sezon startının verilmesi bekleniyor.


Bahri Hoca rapor sundu

HALİL ÖZTÜRK
Yeni Çorumspor Teknik Direktörü Bahri Kaya geçtiğimiz hafta sonu Çorum’a geldi ve yönetime rapor sundu.
Tecrübeli teknik adam Başkan Fatih Özcan, Sportif Direktör Hamit Işık ve Kulüp Menajeri Oğuzhan Yalçın ile bir araya geldi. Görüşmede geçen sezonun bir değerlendirmesi yapıldı ve Bahri Kaya hazırladığı raporu sundu.
Bahri Kaya’nın geçen sezon futbolcuların performansı mevkilere göre ihtiyaç duyulan bölgeler ve kalması ile gitmesi gereken isimler konusunda yazılı bir rapor sunduğu öğrenildi. Başkan Özcan ve teknik heyetin raporu incelediği ve önümüzdeki hafta içinden itibaren yeni sezonla ilgili olarak bir bilgilendirme yapması ve çalışmalara başlaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 01:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Corumlu
Corumlu - 4 yıl Önce

Bence bu babayiğit çorumspor a tek destek otobüs desteği veren iş adamı ayka enerji sahibi olabilir başka destek kimden geldi de takım şampiyonluk için oynarken..

BABAYİĞİT BELLİ
BABAYİĞİT BELLİ @Corumlu - 4 yıl Önce

BURADAN AÇIKLIYORUM BABAYİĞİT 'AHMET AHLATCI'.

Meriç
Meriç - 4 yıl Önce

Bu yıl ŞAMPİYON luk istiyoruz hedefimiz 1. Liğ olmalı artık iyi ve kaliteli oyuncular almamız şart

Nadir tarhan
Nadir tarhan - 4 yıl Önce

15 tane futbolcu lazım eldeki oyuncuların 4-5 ancak 2.liği kaldırır bizden söylemesi

Serdal kuş
Serdal kuş - 4 yıl Önce

Yardım başlatılıp yılfız oyuncu alınmalı

Öğretmen
Öğretmen - 4 yıl Önce

İnşAllah Çorum'a sahip çıkılır ve bu hava devam eder. Babayiğit işe el atarsa da süper lig hayal olmaz

Çorumspor ve oğulları
Çorumspor ve oğulları - 4 yıl Önce

Sn Tahsin kardeşim 25 yıldır maç izlerim yaşın kaç bilmem ama kar tipi bize bu gelirdi çorumumuzu içerde dışarda öyle bir desteklerdik ki eve bitmiş gelirdik ha şunu da söyleyim tribünden gelen birisiyim bu işleri de iyi bilirim kombine bile almamışım diyorsun 1 değil 4 oğlum var birde ben 5 kişilik alıyorum her yıl ayrıca çorumsporun yoklukları oynadığı amatöre düştüğü yıllarda 6-7 yıl önce yani o takımı maddi manevi yaşatmaya çalışanlardanım bunları bilmen için yazdım şimdi 1. Liğe oynama zamanı ŞAMPİYON olma zamanı neden olmasın biz bunun derdindeyiz bilmem anlatabildim mi sevgili TAHSİN KARA rumuzlu arkadaşım ailece selamlar sana...

Çorumspor
Çorumspor - 4 yıl Önce

Ya bırakın babayiğit gibi boş lafları gerçekçi olalım yıllardır bu tür boş şeylerle uğraşılıyor Fatih Özcan kendini tatlandırmak İÇİN babayiğit lafını ortaya atıyor hayali olarak bakılıyor kimse ORTALARDA YOK bakın kimse çıkmadı ben yine takımı bırakmıyorum ayaklarıdır bu geçen sezon yaptığı gibi istifa ettim yok böyle şöyle falan filan geçin bunları bu tür olaylara ne gerek var Kİ taraftar yemiyor artık ve bıkkınlık da veriyor yapın iyi bir kadro ŞAMPİYON olalım yine oynayalım 1. Liğde olay bu ya bunun dışı kendileri yazıyor kendileri oynuyor olalım tekrar ŞAMPİYON keyfimize bakalım nokta.

Buyur
Buyur @Çorumspor - 4 yıl Önce

Hocam buyur takım genel kurula gidiyor aday ol şu kadar para var diye vaadlerini açıkla sen çıkar çorumspor u bir üst lige

Tahsin kara
Tahsin kara @Çorumspor - 4 yıl Önce

Çorluspor rumuzlu beyefendi yönetimi sen al sana madem o kadar kolay Allah bilir ama çoruda maça bile gelmiyondur.yeni sezona kombine al görelim taraftarliğinı öyle bu işler kuru sıkı atmakla olmaz

Şahin kaymak
Şahin kaymak - 4 yıl Önce

Yerimiz süper liğ olmalı bizim 2.liğ bize yeterli değil bu takım ŞAMPİYON luğa oynamalı sıradan takım kurulacaksa neden çıkıldı Kİ taraftar çoşkusunu azalır ŞAMPİYON luk takımı kurulmassa


SIRADAKİ HABER