‘Zorlukların üstesinden hep birlikte geleceğiz’

Çorum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir uzun bir aranın ardından çıktıkları lig maçını kazanmak için ellerinden gelen mücadeleyi verdiklerini ancak son dakikalarda yedikleri golle sahadan bir puanla ayrıldıkları için üzgün olduklarını söyledi.

‘Zorlukların üstesinden hep birlikte geleceğiz’

HALİL ÖZTÜRK
Çorum FK Teknik Direktörü İsmet Taşdemir uzun bir aranın ardından çıktıkları lig maçını kazanmak için ellerinden gelen mücadeleyi verdiklerini ancak son dakikalarda yedikleri golle sahadan bir puanla ayrıldıkları için üzgün olduklarını söyledi.

Taşdemir oldukça sıkıntılı bir sürecin ardından takım olarak çalışmaya başladıklarını eksikde olsalar futbolu özlediklerini belirterek ‘Bu zor süreçte bizlerde işimizi yapmak için çok mücadele verdik. Yaşadığımız bu olumsuzlukların ardından Erzincanspor maçına mutlak kazanmak için çıktı.

Maçın geneline baktığımızda iyi oynadığımız ve istediklerini sahaya yansıttığımız bölümler var. Fakat yapmamız gereken bölümlerde yaşadık. Bizim amacımız istediklerimizi yaptığımız bölümleri maçın geneline yayarak galibiyetler almak istiyoruz.
Galip gelmek istediğimiz maçta öne geçmemize rağmen son dakikalarda yediğimiz golle sahadan beraberlikle ayrıldık. Kazanamadığımız için tabiki üzgünüz. Fakat lig uzun bir maraton ve biz bu zorlu yarışta daha çok çalışarak ve takım olarak daha çok kenetlenerek zorlukların üstesinden geleceğiz. Erzincan maçını unuttuk ve bugün perşembe günü oynayacağımız Hekimoğlu’na motive olduk’ dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu
Çorumlu - 6 ay Önce

Hocam,takıma elinizin değdiği belli oluyor.Ben takımın oynadığı futbolu beğendim.Eski oynadığı şişirme futboldan eser kalmamış ve de takım atağa güzel çıkıyor. Keşke sezon başından beri siz olsaydınız. Takimin kaleci eksiği var ve hücum bölgesinde bol bol gol organizasyonu çalışılmalı. Ben size güveniyorum.

Bozkurt
Bozkurt - 6 ay Önce

YÜRÜ GİT HOCA,MAÇI SEN VERDİN OYUNU OKUYAMADIN,ÖNLEM ALAMADIN SON DAKİKALAR RAKİP GELİYOR SEN HALA SEYRETTİN BİZİM GİBİ,BİRDE ZORLUKLARI YENECEKMİŞ BIRAK BU İŞLERİ TAKTİĞİN PLANIN,OYUN OKUMAN YETERSİZ GÖRDÜK BARİ KONUŞMA..

Celil
Celil - 6 ay Önce

Hekimoğlusporu yenmelisin İsmet HOCA yenemessen senden de umudu keseriz artık takıma katkı sağlamayan hoca olarak kalırsın URFAYI-GÜMÜŞHANESPORU yensen ne yazar bu Hekimoğlu maçı kendini göstereceğin maç hadi bakalım ..

Bora tuzcu
Bora tuzcu - 6 ay Önce

Zorluklar varmış yenecekmişiz vay be ne zorluğu İSMET TAŞDEMİR HOCA,para sorunun yok,tesis sorunun yok, futbolcu sorunun yok,yeme içme sorunun yok eeee ne zorluğu.zaten Erzincan maçında takımı iyi yönetemedin özellikle son bölümlerde rakibe önlem alamadın seyrettin sadece ve gitti iki puan zorluk morluk yok HEKİMOĞLUSPORU yenmeliyiz, biz bu yarışta oda PLAY OF var olmak istiyorsak kazanmalısın bu maçı hoca sende hocalığını göster hiç olmassa..

Sadettin
Sadettin - 6 ay Önce

Merak etmeyin önümüzdeki haftalarda düşmüş gözüken GÜMÜŞHANESPOR- URFASPOR MAÇINI KAZANIR sonra çıkar derli iyi yoldayız kazandık yolumuza emin adımlarla gidiyoruzzzz. Masala devam

SIRADAKİ HABER