Belediye’den 5 mahallede 5 konser

Çorum Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yerel sanatçılardan oluşan ekiple 5 mahallede 5 konser etkinliği düzenleyecek.

Belediye’den 5 mahallede 5 konser

Çorum Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yerel sanatçılardan oluşan ekiple 5 mahallede 5 konser etkinliği düzenleyecek.

Çorum Belediyesi Çorumluları kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturmaya devam ediyor. 5 mahallede 5 konser etkinliğiyle yerel sanatçıları Çorumlularla buluşturuyor. Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, "Hemşehrilerimizi kültürle, sanatla ve sporla buluşturmaya devam ediyoruz. Bu yıl uzun bir aradan sonra tekrar 36.Hitit Fuar ve Festivalimizi gerçekleştirerek hemşehrilerimize verdiğimiz bir sözü daha yerine getirirken Çorum'da 4 gün boyunca birbirinden güzel etkinliklere şahit olduk. Bu yetmez dedik ve yerel sanatçılarımızı sizlerle buluşturmaya karar verdik. 5 mahallemizde 5 konser sloganıyla mahalle konserlerimizi 19 Ağustos Pazartesi saat 20.30'da Akkent Mahallesi Pazar Yerinde başlatıyoruz. 21 Ağustos Çarşamba saat 20.30'da Gülabibey Mahallesi Rüstem Eren Parkında, 22 Ağustos Perşembe saat 20.30'da Ulukavak Mahallesi İskilipli Atıf Hoca Parkında, 25 Ağustos Pazar Günü saat 20.30'da Bahçelievler Pazar Yerinde ve  27 Ağustos Salı Günü saat 20.30'da Buharaevler Mahallesi Pazar Yerinde gerçekleştireceğiz.  Tüm hemşehrilerimizi mahalle konserlerimize davet ediyorum" dedi. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 12:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 1 yıl Önce

Milleti calgiyla cengiyle oyaliyacaklar Millete yapacaklari hizmet bu mu? Millet sarkisini you tube dan dinliyor millet baska hizmet bekliyor

fakir
fakir - 1 yıl Önce

konserleri bırakta bahçeli evlerin yol ve tratuarlarına bir baksa daha yararlı olur

laleler
laleler - 1 yıl Önce

Bildiğimiz kadarıyla belediyenin eskiden gelen bir borç sıkıntısı var.Sinekle yeteri kadar mücadele edilememesinin hele hele kurban bayramından sonra bu ekonomi ile ilgili olduğunu düşünüyor.Borcu var diyorduk.Bu konser işi nereden çıktı.Ayranimiz yoksa içmeye.Niye çıktık bu eglenceye

SIRADAKİ HABER