Kadeş Meydanı’ndaki binaya alıcı çıkmadı

Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kadeş Barış Meydanı’ndaki 2 binadan birisinin ihalesi bugün gerçekleştirildi.

Kadeş Meydanı’ndaki binaya alıcı çıkmadı

FATİH BATTAR

Çorum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Kadeş Barış Meydanı’ndaki 2 binadan birisinin ihalesi dün gerçekleştirildi.

Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ihaleye katılım olmadı. Yıllık muhammen bedeli 200 bin TL olan bina, açık artırma usulü 5 yıllığına kiraya verilecekti.

Çay bahçesi, hızlı yemek, kafeterya, kitap kafe, tematik kafe, restaurant olarak kullanılacak binanın ihalesinin önümüzdeki günlerde yeniden düzenlenerek ihaleye çıkması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
emre
emre - 1 ay Önce

Milletin cebinde para yok kahve içmeye gidecek tabi talip çıkmaz

mustafa
mustafa - 1 ay Önce

gayet normal meydan meydan dediler, bumu meydan?

Fikret altıkardeş
Fikret altıkardeş - 1 ay Önce

Belediyemize ait bu binalarin BELEDİYE TANZİM SATIŞ MAĞAZASI olarak kullanılırsa daha iyi olmazmi acaba . Vatandaşa daha hesaplı ve kaliteli ürunlerin satışi ve belediyeninde kontroluyle uygun olabileceğini tahmin ediyorum
Vatandaş olarak sadece böyle bir fikir aklıma geldi . Hemde otoparkida var .

emre
emre - 1 ay Önce

çay kahve içmeye para yok betonun ortasında neden çay kahve içeyim ayrıca çoğu yerde bu gibi yerleri belediye sosyal tesisleri kendi işletir millet kıraathanesi yapsın bedava çay kek yiyelim

SIRADAKİ HABER