Pitbull öğrencilere saldırdı

Çorum’da bir okula giren pitbull cinsi köpeğin saldırması sonucu yaralanan B.Ş., B.B adlı öğrenciler ile birlikte, 3 öğrencide tedbir amaçlı hastaneye götürüldü. 

Pitbull öğrencilere saldırdı

Çorum’da bir okula giren pitbull cinsi köpeğin saldırması sonucu yaralanan B.Ş., B.B adlı öğrenciler ile birlikte, 3 öğrencide tedbir amaçlı hastaneye götürüldü. 


Olay, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre sabah saatlerinde başıboş gezen bir pitbull cinsi köpek okul bahçesine girdi. Spor salonuna yönelen köpek, burada bulunan öğrencilere saldırdı. Köpeğin üzerine geldiğini gören öğrenciler korku ve paniğe kapılarak kaçmaya başladı. Okul idarecilerinin ihbarı üzerine okula belediye, sağlık görevlilerinin yanı sıra polis ekipleri sevk edildi. Spor salonundaki köpek, belediye ekipleri tarafından yakalanıp, barınağa götürülürken köpek tarafından ısırılan B.Ş., B.B. ve iki öğrenci hastaneye götürüldü. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Metin
Metin - 3 yıl Önce

Bu cins köpek yasak değil mi, sahibine hakim versin 50 bin lira ceza...

ÇORUMLU KAFASI
ÇORUMLU KAFASI - 3 yıl Önce

Bu pitbul ve diğer saldırgan cins köpekler kanun ile yasak olmasına rağmen besleniyor. Belediye kanun gereği bunları sahiplerinden alıp barınağa koymalı ancak sahiplendiriyor yani görevini yapmıyor. Gençler bu köpekleri vahşileştirerek saldırma eğitimi veriyor. Zaman zaman amacı dışında kullanılıyor. Hayvan da başı bos kaldığı an birilerine saldırıyor. Kanunda cezaları belli fakat " Burası Çorum Buradan Daha Sahipsiz Bir Memleket Yok."
Sözün Özü: Sahipsiz Köpek Yoktur, Sahipsiz Memleket Vardır.

Çorum
Çorum @ÇORUMLU KAFASI - 3 yıl Önce

Kanunsuzlar şehri diyebilir miyiz?

Misafir
Misafir - 3 yıl Önce

Köpek sahipsiz i sahibi ni okulumu gizliyor araştırılsın yokmu kamere

M ragıp eren
M ragıp eren - 3 yıl Önce

Köpeği imha edceksiniz

Bendeniz
Bendeniz - 3 yıl Önce

Kopegin sahibi var mi bilmiyorum ama eger var ise bu sorumsuzluguna agir bir bedel odemeli, ve tabii konu dort bir koldan- okul, aileleri, belediye- tarafindan takipteyim edilmeli. Gecmis olsun cocuklarimiza .

Memleketim,memleketim,ah memleketim
Memleketim,memleketim,ah memleketim - 3 yıl Önce

Düşünün bir kere,Pitbul Belediye binasına dalmış ya da olur ya valilik binasına,arkasından olağanüstü tedbir alınır mıydı?Şimdi,okula dalmış,garibanın çoluk çocuğu,korkmuş,köpek tarafından ısırılmış,analar babalar tedirgin olmuş.Tedbir dersek,muhtemelen şöyle bir cevap gelir mi?Hani küçükken düşünce denirdi.Öp annesi geçsin.

Ahmetenes cosku
Ahmetenes cosku - 3 yıl Önce

bu köpek saldiriyo öldürün gerektiginde

Çetin
Çetin - 3 yıl Önce

Güvenlik görevlisi nerede? Köpeğin girebileceği tek kapıda güvenlik görevlisi var.


SIRADAKİ HABER