81 ilde 'Güven Masası' kuruldu

81 ilde, 700 Polis Merkezi Amirliği'nde 'Güven Masası' kuruldu

81 ilde 'Güven Masası' kuruldu

81 ilde, 700 Polis Merkezi Amirliği'nde 'Güven Masası' kuruldu. İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşların güvenlik hizmetleri kapsamında ilk başvurduğu Polis Merkezi Amirliklerinde 'Güven Masası' uygulamasını hayata geçirdi.

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşların güvenlik hizmetleri kapsamında ilk başvurduğu Polis Merkezi Amirliklerinde 'Güven Masası' uygulamasını hayata geçirdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü, ülke genelindeki 700 Polis Merkezi Amirliği'nde 'Güven Masası' uygulamasını hayata geçirdi. Polis merkezine gelen vatandaşlar, uygulamayla birlikte şikayet, ihbar ve sorunlarını hızlıca dile getirmeye başladı. Vatandaşların taleplerine etkin ve hızlı çözümler üreten güven masaları, hem polis merkezi hem de polis merkezi dışındaki iş ve işlemlerle ilgili bilgilendirme ve yönlendirme yapıyor. 7 gün 24 saat esasına göre hizmet veren güven masalarından görev yapan polisler, vatandaşlara 'Güven Masası ve Polis Merkezi Amirliği Davranış İlkeleri' doğrultusunda güler yüzlü, kibar, nazik, saygılı, hizmet odaklı, objektif, dürüst ve adil davranıyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sayın yetkilileri
Sayın yetkilileri - 1 yıl Önce

Bazı Mülteci araçlarındaki(otomobil) cam kaplamaları standart dışı oldugunu düşünüyorum araçlarının ön cam hariç içi görülmüyor. bizler Karayolu trafik kanuna uymak için azami ölçüde dikkat ederken bunların bu kadar rahat davranıyor olmasındanda rahatsız oluyoruz gereğinin yapılmasını rica ederim Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER