Ahlatcı: ‘Şehitlerimiz sayesinde güvendeyiz’

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

Ahlatcı: ‘Şehitlerimiz sayesinde güvendeyiz’

AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.

14-20 Nisan Şehitlik Haftası nedeniyle çeşitli programlar düzenleyen İl Başkanı Ahlatcı, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni de unutmadı. Ahlatcı, beraberinde il yönetim kurulu üyeleri ve Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ile birlikte Çorum Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Galip Deniz ve dernek yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Yapılan açıklamaya göre, dernek merkezinde yapılan görüşmede İl Başkanı Ahlatcı, Şehitlik Haftası nedeniyle şehit aileleri ve gazilere bir kez daha Çorum halkı adına şükranlarını iletti. AK Parti teşkilatları olarak tüm şehit ailelerinin yanında olduklarını dile getiren Ahlatcı, “Aziz Şehitlerimizin sayesinde Al Bayrağımız ve vatanımız huzur ve güven içerisinde Allah tüm Şehitlerimizin mekanını cennet eylesin geride kalan ailelerimize Sabr-ı Cemil ihsan eylesin” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Deniz, “Yanımızda olmanızdan son derece memnunuz. Her konuda vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin.” dedi.


Şehit ailesine moral ziyareti

AK Parti Çorum İl Başkanı Av. Yusuf Ahlatcı, şehit ailesine ziyarette bulunarak moral verdi.
Şehitlik Haftası nedeniyle il yönetim kurulu üyeleri, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Fatih Temur ve Şehit Aileleri ve Gaziler Dernek Başkanı Galip Deniz’in da hazır bulunduğu ziyarette Erzurum İli Çat İlçesi kırsalında 1999 yılında hain terör örgütünün açtığı ateş sonucunda şehit olan Jandarma Komando Onbaşı Hakan Koç’un ailesinin evine giden Ahlatcı, ailesine taziyelerini bir kez daha iletti.
Partiden yapılan açıklamaya göre Ahlatcı, şehidin annesi Ferdane ve babası Ahmet Koç ile bir süre görüşerek, kendilerine Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.


Ahlatcı, ziyarette yaptığı açıklamada, “Ülkemizin geleceği ve milletimizin canına kasteden düşmanlarımıza karşı canlarını hiçe sayan Aziz Şehitlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyoruz. Rabbim mekanlarını cennet ve sizlere Sabr-ı Cemil ihsan eylesin. Bizler her zaman sizlerin birer evladınız ve kardeşleriniz olarak yanınızda bulunmaktayız.” dedi.
Şehit babası Ahmet Koç, “Bizim isteğimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde sizlerin desteğiyle bu ülkenin ve milletin kalkınması sadece bu başka bir isteğimiz yok. Ülkemizin ve milletimizin güven, huzur içerisinde ve bu topraklar üzerinde ilelebet yaşaması. Sizlerin ayağına sağlık, buraya kadar gelerek bizleri yanında olmanız bizi yalnız bırakmamanız son derece mutlu etti. Allah’tan isteğimiz sizlerin iyiliği, sağlığı ve devletimizin bütünlüğü, Allah sizlerden ve devletimizden razı olsun.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER