Arasta Sağlıklaştırma Projeleri için ilk ihale

Çöplü ve Dikiciler Arastası Sağlıklaştırma Projesi’nin hizmet alım ihalesi yapıldı.

Arasta Sağlıklaştırma Projeleri için ilk ihale

FATİH AKBAŞ
Çöplü ve Dikiciler Arastası Sağlıklaştırma Projesi’nin hizmet alım ihalesi yapıldı.

Leyla Sayın’ın başkanı olduğu komisyon tarafından Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen ihaleye 6 firma katıldı.

1 milyon 570 bin 108 lira yaklaşık maliyetle gerçekleştirilen ihaleye katılan firmalar ve verdikleri teklifler ise şöyle:

“EHA Yapı San.Tic.Ltd.Şti. 836 bin 068,10 TL, Cumhur Gürel Mimarlık Mühendislik İnşaat Müşavirlik Ltd. Şti. 1 milyon 902 bin
409,38 TL, Strata Restorasyon Proje İnşaat Ltd.Şti. 1 milyon 582 binTL, Kalan Mühendislik Mimarlık Ticaret İnşaat Ltd.Şti. 1 milyon 300 bin TL, Mezon Mimarlık Restorasyon Mühendislik Taahhüt Ticaret TurizmLtd.Şti-Gören Mimarlık Turizm Mad. İnş. San. ve Tic.Ltd.Şti iş ortaklığı 974 bin 088,68 TL, Nuran Demirtaş 1 milyon 493 bin 338,60 TL.” İhalenin sonucunun yapılacak olan değerlendirmenin ardından açıklanacağıbelirtildi.
 

İhale kapsamında Çöplü ve Dikiciler Arastası’nın mimari ve mühendislik projeleri ile tescilliyapıların röleve, restitasyon ve restorasyon projeleri yapılacak. Ayrıca üst ve alt yapı projeleri de hazırlanacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gölge
gölge - 3 yıl Önce

Nerdeee o osmancık köprüsünü yapacak mühendis olacaktıki arasta arasta olsun unutulmasın bak köprüye hem mühendisi hem köprüyü şehirler arası her geçen yad ediyor

Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Çorumu geriye götürecek bir projeye imza atıyor belediye Çorum'un ilerisini düşünen bir belediye yönetimi yok Çorum'a yazık olacak . Bir Çorumlu olarak bu projeye hakkımı helal etmiyorum.

SIRADAKİ HABER