Aşgın, bu defa iş insanlarına anlattı

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı çalışmaları bu defa iş insanlarına anlattı.

Aşgın, bu defa iş  insanlarına anlattı

Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı çalışmaları bu defa iş insanlarına anlattı.

TSO Fuar ve Sergi Kompleksinde TSO Meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat, Lemzi Çöplü, Alper Zahir, Zübeyir Tuncel, iş insanları, TSO ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Belediye Basın Biriminden yapılan açıklamaya göre, TSO Meclisi olarak Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın'ı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, Belediyenin yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve Belediyenin büyük bir gayretle çalıştığını söyledi.

Geçtiğimiz hafta AK Parti il yönetimiyle bir araya gelen Başkan Aşgın, bu kez iş insanlarına 2.5 yılda yaptığı çalışmaları, yatırımları ve projeleri tek tek anlattı. Mali durum, altyapı, tamamlanan projeler, devam eden yatırımlar, şeffaflık ve gönül belediyeciliği alanında yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Aşgın, hizmetlerin artarak devam edeceğini ve ilk günkü aşkla çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Program sonunda soruları yanıtlayan Başkan Aşgın, toplantıya katılan iş insanlarına teşekkür etti. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER