Avcı, Eğitim Bir Sen’e aday

Çorum Eğitim Bir Sen 1 No’lu Şubesi’nin 2018 yılı Kasım ayında yapılacak olan Genel Kurulu öncesinde yönetime talip olan adaylarda belli olmaya başladı.

Avcı, Eğitim Bir Sen’e aday

FATİH AKBAŞ

Çorum Eğitim Bir Sen 1 No’lu Şubesi’nin 2018 yılı Kasım ayında yapılacak olan Genel Kurulu öncesinde yönetime talip olan adaylarda belli olmaya başladı.

Merkez Mustafa Kemal Ortaokulu Sosyal Bilgiler Öğretmeni Üzeyir Avcı da Çorum Eğitim Bir Sen 1 No’lu Şubesi’nin yönetimine arkadaşları ile talip olduklarını açıkladı.

Gazetemizi ziyaret eden Üzeyir Avcı, neden aday oldukları ve hedefleri hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Kendisinin 2003-2005 yılları arasında Eğitim Bir Sen Çorum Şube yönetiminde görev yaptığını belirten Üzeyir Avcı, genç, dinamik, vizyonu geniş ve tecrübeli ekibiyle yola çıktığını ifade ederek, “Üyelerimizin hepsini kucaklamak için, sendikamızda olumsuz algılara neden olan bölünmüşlüğü ve ikiliği ortadan kaldırmak için, üye sayımızı daha da artırmak için, sendikamızı daha işlevsel hale getirmek için, gündemin peşinde koşan değil, gündem oluşturmak için, eğitim camiasının her türlü sorununda, hak ve menfaatlerinin korunması ve savunmasında daha etkin rol alabilmek için bürokrasi ve siyasetle kavga etmeden öncelik üyelerimizin ve eğitim camiasının menfaatleri olmak üzere dengeli bir yol izleyebilmek için adayım” dedi.

Sloganlarının ‘birlik zamanı Çorum zamanı’ olduğunu ifade eden ve bu yönde çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Avcı, eylül-ekim aylarında delege seçimlerinin kasım da ise Genel Kurulun yapılacağını ifade ederek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2018, 10:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
V.ipek
V.ipek - 4 yıl Önce

İdealist bir öğretmen olan Üzeyir Avcı Beyi destekliyoruz.Ben Üzeyir Avcı beyin öğrencisi olduğum için çok şanslıyım.Bizleri geleceğe hazırlayan nadide insan kendisi

V.ipek
V.ipek - 4 yıl Önce

Hocamız Eğitim Bir Sen'e çok şey katacağına eminiz.Böyle değerli insanlar ülkemize çok şey katacağına eminiz.

MEHMET FATİH
MEHMET FATİH - 4 yıl Önce

Üzeyir Bey gibi vizyonu geniş ekibi sağlam bir öğretmeni Eğitim-Bir Sen'in başında görmek istiyoruz.

Yağız Demir
Yağız Demir - 4 yıl Önce

Rabbim yolunuzu açık etsin. Değerli öğretmen arkadaşlarla bu görevi fazlasıyla yerine getireceğinize Emin’im

Enver sonkaya
Enver sonkaya - 4 yıl Önce

Hayirli olsun Allah işinizi rast getirsin inşAllah

Osman Bey
Osman Bey - 4 yıl Önce

Eğitim Bir Sen'e yakışan bir başkan olur.

SIRADAKİ HABER