Ayağı kırık kediye sahip çıktılar

Çorum’da ayağı kırık halde acile sığınan kediye hastane çalışanları sahip çıktı.

Ayağı kırık kediye sahip çıktılar

Çorum’da ayağı kırık halde acile sığınan kediye hastane çalışanları sahip çıktı.

Edinilen bilgilere göre, Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hostes olarak görev yapan Mesut Karabacak, acil servisin önünden ayrılmayan bir kedi gördü. Kedinin yanına giden Karabacak, minik hayvanın ayağının aksadığını ve yürüyemediğini gördü. Bunun üzerine kediyi bir kutuya koyan Karabacak, alçı odasına götürdü. Sağlık görevlilerinin yaptığı incelemede ayağında kırık tespit edilen kediyi sağlık çalışanları tedavi etti. Önce kedinin karnını doyuran hastane çalışanları daha sonra ayağını alçıya alarak tedavisini tamamladı.

Kediyi kapının önünde bulduğunu dile getiren Karabacak, “Kedi topallıyordu. Daha sonra içeri aldım. Islanmıştı, kuruttuk. Karnını doyurduktan sonra sağlıkçı arkadaşlarımız ayağını alçıya aldı. Kedimiz şu anda gayet mutlu” dedi.

(İHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 2 yıl Önce

önce insana sahip çıksınlar geçen hanımı götürdüm alçı odasındaki bayan mesai saati içi diye hanımın alçısını değiştirmedi polikliniğe gönderdi oradakide mesai bitmeden çıkmış gitmiş alçıyı zorunan bunlara yaptırdık kimse yok diye birde bizi hiç işleri olmadığı halde bekletti bu resimdeki bayan şimdi çıkmış kediyle şov yapıyolar sizde buna çanak tutuyonuz.

Hazırcevap
Hazırcevap @fatih - 2 yıl Önce

Zorunan yazan biri mi böyle yorum yapıyor,,o kadar güzel yazmışsınızki mesai saati içinde ve alçı değiştirmek...Allah dilinizi çözmüş bence...Acil servisi bu amaçla kullanmaya çalıştığınız için gerçekten sizin yüzünüzden bekleyen acil hastaların ahını alıyorsunuz...bence bu cevap size yeterde artar...siz oturup bi düşünün belki bi gün siz yada bi yakınınız acil bi durumla gelir ordakiler böyle işlerle uğraşırken beklemek zorunda kalmazsınız umarım...

Merhamet
Merhamet - 2 yıl Önce

Allah razı olsun yapanlardan.ellerinize sağlık.

Hay
Hay - 2 yıl Önce

Adını Yavru koyun ve hastanenin kedisi olsun, hepinizden Allah razı olsun.

hasta yakını
hasta yakını - 2 yıl Önce

acil pansuman tam yatış yeri.burada iş yaptırmak çok zor.ya suriyeli olacaksın yada ıraklı.

Glsm
Glsm - 2 yıl Önce

Hayvan seven merhametli olur denir ama Ortadaki kısa saçı açık bayanla çok uyuşmuyor bu, alçı odasında hastalara bir laf sokma azarlama derdinde,

SIRADAKİ HABER