Barış Kent sakinleri çalışmalardan memnun

Çorum’un en eski projelerinden olan Barış Kent (Barış Köy) Projesi’nin yolu hafta sonu asfaltlandı. 

Barış Kent sakinleri çalışmalardan memnun

Çorum’un en eski projelerinden olan Barış Kent (Barış Köy) Projesi’nin yolu hafta sonu asfaltlandı. 

Kuruluşu 1997 yılına dayanan ve o günlerden bu günlere büyük emek sarf edilen projede Çorum manzaralı villla tipi konutların yapımı devam ederken asfalt çalışmalarının tamamlanması Barış Kent sakinlerini memnun etti.
Barışköy Kooperatifi Önceki Dönem Başkanı Sadık Yıldırım, “Barış Kent Projesi 33 dönümlük bir alanda 33 villa arsası olarak belirlendi. 1997’de projeye başlandı. Hafta sonu ulaşımı sağlayan 1200 metre asfalt çalışması gerçekleştirildi. Hiçbir altyapı sorununun olmadığı projede asfaltın yapılması bizi mutlu etti. Projede emeği geçen önceki dönem belediye başkanı Muzaffer Külcü’ye, taleplerimize karşılık veren Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a emeği geçen belediye personellerine çok teşekkür ederim. Başkan Aşgın Barış Kent sakinlerini çok mutlu etti” dedi. 

Yıldırım, projenin iç kısım asfaltlarının da belediye tarafından en kısa zamanda yapılmasını beklediklerini söyledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPAY TASKİRAN
ALPAY TASKİRAN - 1 yıl Önce

Selamlar emeğinize sağlık .LUTFEN DİGER AVUKATLAR CİKİSİ TARAFİ HOY HOY TEPESİNİN DİGER CİKİS YOLU YOLA YAKİN TOPRAK BİRİKİMİ ACİLSA. YOL DAHA GENİSLER VE ASFALT COK ACİL LAZİM CUNKU ARACLAR SUREKLİ CAM CATLATİYOR COM DERİN CUKURLAR VAR .RİCA EDİYORUZ KOLAY GELSİN

SIRADAKİ HABER