Belediye 40 araçla ekmek dağıtacak

Çorum Belediyesi, ekmeğe olan yoğun talebi karşılamak amacıyla araç dağıtım sayısını artırdı.

Belediye 40 araçla ekmek dağıtacak

Çorum Belediyesi, ekmeğe olan yoğun talebi karşılamak amacıyla araç dağıtım sayısını artırdı. Halk Ekmek Büfeleri de 26 Mayıs Salı günü (Bayramın 3. Günü) sabah saat 07.00’den itibaren ekmek satışına başlayacak. 

Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, Halk Ekmek Fabrikasının 24 saat boyunca ekmek üretimine devam ettiğini ve ekmekle ilgili herhangi bir sorun bulunmadığını belirterek “Bayramının üçüncü günü (yarın) sabah 07.00’den itibaren 36 Halk Ekmek büfemizde de ekmek satışına başlayacağız. Halk Ekmek büfelerine yakın olan vatandaşlarımız buralardan ekmeklerini temin edebilecek. Diğer yerlerde de ekiplerimiz 40 araçla ekmek dağıtımını sürdürecek.” dedi. 

Lemzi Çöplü, bugün saat 24.00’e kadar 25 araçla tüm mahallelerde ekmek dağıtımının devam edeceğinin altını çizdi.


 

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2020, 19:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mürşidi kamil
Mürşidi kamil - 12 ay Önce

Şükür. Derdimizi dinleyen, duyan birileri yasağın bitmesine bir gün kala çıktı. Bu yanlıştan bir doğru çıktı oda ekmek çörek yapmayı bilmeyen bayanlar staj yaparak bu işi öğrendiler.

Çorumlu
Çorumlu - 12 ay Önce

Göstermelik mi bugün buhara tekcevizde bekle Allah bekle ne ekmek arabası geldi şittt editör başkana yakinsin bi haber verde bu tarafa da gelsinler

İsimsiz
İsimsiz - 12 ay Önce

Korona virüs tedbirleri kapsaminda sokaga çikmasi yasaklanan 20 yas alti genclere nedendir Akkentte bir önlem alinmiyor?Gencler ve çocuklar aksama kadar parklarda,disarlarda geziyor?Bazı görevlilerin kendi çocuklarida disarda olmasina ragmen ayrim yapilip kendi gençlerine ve çocuklarina ceza yazilmiyor.Bu gençlere ve çocuklara bir sey olsa bunun vebalini kim ödeyecek acaba(?)

İlhan Gürel cad sakin le ri
İlhan Gürel cad sakin le ri - 12 ay Önce

Çöplü başkanın haberi yok herhalde ekmek bulamazken hiç bir sorun yok demesi brz manidar dır bu kadar insan yalan söylüyor

corumlu
corumlu - 12 ay Önce

mesaj yerine ulaşmış duyarlılığınız için teşekkürler

SIRADAKİ HABER