‘Birlik içinde Çorum’a hizmet etme gayretindeyiz’

Çorum Muhtarlar Federasyonu ve Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş’ı ziyaret etti.

‘Birlik içinde Çorum’a  hizmet etme gayretindeyiz’

Çorum Muhtarlar Federasyonu ve Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş’ı ziyaret etti.

Çorum Muhtarlar Federasyonu ve Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Zeki Oral ve Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Börekçi, Murat Ünel, Ünal Bozok ve Merkez Köy Muhtarları 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş’a ziyarette bulundu.

Yapılan açıklamaya göre, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş'ın Çorum'un köylerine hizmet noktasında uyum içerisinde çalıştıklarını dile getiren Çorum Muhtarlar Federasyonu ve Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Zeki Oral, “İl Genel Meclis Başkanımız makamında gelen misafirleriyle ilgilendiği gibi, her fırsatta kırsal alanda bulunan köylerin sorunlarıyla da yakından ilgilenerek çözümü konusunda çaba sarf etmektedir. Bunun yanı sıra muhtarlar ile yapmış oldukları istişareler ve bölgeye yapmış olduğu hizmetler ile takdir kazanmıştır. Kendilerine bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Bektaş ise şunları söyledi: “Çorum Muhtarlar Federasyonu ve Çorum Merkez Köy Muhtarları Derneği Başkanı Zeki Oral ve yönetim kurulu üyeleri, gerek dernek çatısı altında gerekse de muhtarı oldukları köylerinin adına ellerinden geleni  fazlasıyla yapmaktalar. Başkan Zeki Oral başta olmak üzere muhtarlarımız kendi sorumluluk alanlarıyla ilgili her türlü sorun ve sıkıntının takipçisi olmaktalar. Bizler de muhtarlarımızla birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile Çorum'umuza hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.

Bu vesile ile aziz milletimizin birinc derecede temsilcileri, demokrasimizin mihenk taşı olan muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtalar Günü’nü kutluyor, mahalli idarelerimizin gözbebeği muhtarlarımıza selam, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum.” (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER