‘Bizim geldiğimiz yer de durduğumuz yer de bellidir’

Eski Belediye Başkanı Avukat Muzaffer Külcü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, yeni siyasi oluşumlara yönelik net mesaj verdi. Merak edenler için bir kez daha iade ettiğine vurgu yapan Muzaffer Külcü, "Bizim geldiğimiz yer de, durduğumuz yer de bellidir." dedi. 

‘Bizim geldiğimiz yer de  durduğumuz yer de bellidir’

EROL TAŞKAN
Eski Belediye Başkanı Avukat Muzaffer Külcü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, yeni siyasi oluşumlara yönelik net mesaj verdi.

Merak edenler için bir kez daha iade ettiğine vurgu yapan Muzaffer Külcü, "Bizim geldiğimiz yer de, durduğumuz yer de bellidir." dedi. 

Nezaket ve sadakatin birbirleri ile çelişen kavramlar olmadığını belirten Külcü, hem nezaketin hem de sadakatin muhafaza edilebileceğini, bu tür değerlerin insanı insan yapan hasletlerden olduğunu ifade etti. 
Muzaffer Külcü, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şunları söyledi, "Nezaket ve sadakat birbirleri ile çelişen kavramlar değildir. Hem nezaketinizi hem de sadakatinizi muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca bu değerler insanı, insan yapan hasletlerdir. Merak edenler için bir kez daha söylüyorum. Bizim geldiğimiz yer de bellidir, durduğumuz yer de bellidir. NOKTA."

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 10:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur
Uğur - 3 yıl Önce

Insanın kıymeti kaybedildikten sonra anlaşır.Corum halkı sana çok şey borçlu saol varol saygılar iyi yürekli insan.

ADAM
ADAM - 3 yıl Önce

Zamanında siyaseten karşınıza çıkıp tek tek yendiğiniz o kişiden biri gitti. Sıra ötekinde. Ama katakülle yaparak Çorum'u sizden mahrum bıraktılar o oldu işte... Hayırlısı hepimizin hakkında. Haa bu arada Çorum'a kazandırdığınız Camii'ler bir yana Ulu Camii'ye yaptırdığınız o modern tuvaletlerin idamesini dahi sağlayamıyorlar. Bir misafir geldiği zaman Çorum'a utanıyorduk, paralı da olsa doğru düzgün bir tuvaletimiz bile yoktu...

SIRADAKİ HABER