Büyük, Çorum’a veda etti

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Seyit Ali Büyük için Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Vali Mustafa Çiftçi, okul müdürleri ve öğretmenlerin katılımı ile veda töreni düzenlendi.

Büyük, Çorum’a veda etti

FATİH BATTAR

Konya Milli Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Seyit Ali Büyük için Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Vali Mustafa Çiftçi, okul müdürleri ve öğretmenlerin katılımı ile veda töreni düzenlendi.

Veda töreninde kısa bir konuşma yapan Büyük; “6 yıldır İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yaptığım ve çok sevip memleketim olarak gördüğüm Çorum'dan Konya iline  İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmam nedeniyle ayrılıyorum.  Görev yaptığım süre zarfında   müdür yardımcılarım, şube müdürlerim, okul müdürü ve müdür yardımcılarım, öğretmen arkadaşlarım, tüm çalışma arkadaşlarımla eğitimin kalitesini artırmaya yönelik yaptığımız çalışmalarla  Çorumumuzun ve ülkemizin eğitimine katkı sunmayı gaye edindik. Milletimizin bu topraklar üzerinde oluşturduğu medeniyetimizin temel değerlerini, modern zamanların imkanlarını kullanarak, geleceğimiz olan gençlerimize kazandırmaya çalıştık.  Birlikte çalışma imkanı bulunduğum Bakanlarımız Sayın Nabi Avcı,  Sayın İsmet Yılmaz ve Ziya Selçuk Bakanlarıma; Sayın Ahmet Kara, Sayın Necmeddin Kılıç ve Sayın Mustafa Çiftci valilerime; il ve ilçe belediye başkanlarıma; STK temsilcilerimize; Milli Eğitim camiasına ve bütün Çorumlulara sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunarım. Görev yaptığım süre boyunca sahabeler şehri Çoruma hizmet vermenin gururu ile tüm Çorum halkına Allaha ısmarladık diyorum.” İfadelerini kullandı.

Tören hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2019, 20:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Janet jackson
Janet jackson - 3 yıl Önce

Lan ne guzel söyle bi yeree çalışsak sicacik aksama kadar oturarark

Adres
Adres @Janet jackson - 3 yıl Önce

Önce AK partili olman gerek,sonra da seni buralara taşıyacak şahıslara yakın durman lazım.PTT civarındaki mekanlara yakın durabilirsen bu iş olabilir.Bir iki adres daha var,ama önce buradan başlamak gerekir.

SIRADAKİ HABER