CHP adayı çalışmalarını sürdürüyor

CHP Çorum heyeti, 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimleri ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

CHP adayı çalışmalarını sürdürüyor

CHP Çorum heyeti, 31 Mart Mahalli İdareler Genel seçimleri ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.
CHP Seçim Koordinasyon Merkezi'nin belirlediği program dahilinde çalışmalarına devam eden CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Adayları, Uğur Mumcu, Emek, Hüyük, Ata ve Mehmet Akif Ersoy Caddelerinde esnaf ziyaretinde bulundu.


Yapılan açıklamaya göre, Aşıklar Tepesi Kafetaryası'nda Gülabibey Mahallesi Muhtarı Hikmet Durgun ve Kale Mahallesi Muhtarı Ali Şahin öncülüğünde düzenlenen geniş katılımlı halk toplantısına da katılan CHP Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, projeleriyle Çorum'u yönetmeye geldiklerini belirterek, 15 maddelik yerel belediyecilik hedeflerini de açıkladı.


CHP heyeti, halk toplantısının ardından çalışmalarını Ata Caddesi ve Mehmet Akif Ersoy Caddesi'nde sürdürdü. Soğuk havaya rağmen ziyaretlerini aksatmadan sürdüren CHP'liler, esnaf ve vatandaşlardan gördükleri ilgiden çok memnun kaldılar.


CHP İl Başkanı Hasan Eray tüfekçi, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada, "Esnafımızı ziyaret ederek bol kazançlar diledik. Hemşerilerimizin sorunlarını ve taleplerini dinledik. Her zaman vatandaşımızın yanındayız. 31 Mart'ta Halkçı Belediyeciliği hayata geçirmek için CHP örgütleri olarak gece-gündüz demeden, soğuk demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” ifadelerini kullandı.
Ziyaretlerden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden esnaf ve vatandaşlar da CHP'lilere teşekkür ederek başarılar dilediler. (Haber Merkezi)

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2019, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatice
Hatice - 3 yıl Önce

Eski bir akp li olarak hep destek ful destek CHP ye yolunuz açık olsun Özgur kılıç

SIRADAKİ HABER