CHP heyeti, Kılıçdaroğlu ile görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum heyeti, Ankara’ya bir çıkarma yaparak partinin haftalık Grup Toplantısına katıldı.

CHP heyeti, Kılıçdaroğlu ile görüştü

Cumhuriyet Halk Partisi Çorum heyeti, Ankara’ya bir çıkarma yaparak partinin haftalık Grup Toplantısına katıldı.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, İl Genel Meclisi Üyeleri ve Belediye Meclisi Üyelerinden oluşan heyet, Çorum Milletvekili Tufan Köse ile birlikte grup toplantısına katıldıktan sonra, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve Genel Başkan Yardımcılarını ziyaret etti.

İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Milletvekili Tufan Köse ve meclis üyelerini oldukça sıcak karşılayan CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Çorum’daki parti çalışmaları hakkında bilgi alarak, gündemi değerlendirdi.

CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, yakın ve sıcak ilgisi nedeniyle Kılıçdaroğlu’na teşekkür ederek, partinin ilk seçimlerde iktidara gelmesi için yoğun bir çalışma temposu içerisinde mücadeleye devam ettiklerini, halkın tek umudu haline gelen CHP’ye yeni üye kayıtlarının da hızla devam ettiğini, halkın yoğun ilgisinden memnun olduklarını anlattı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
fikretya
fikretya - 1 hafta Önce

Yürüyen merdivene binmeyi öğrenmişmi sorsaydınız ?

çot çot
çot çot - 1 hafta Önce

inşaAllah bir daha tufanı milletvekili adayı yapmazlar.

ÇORUM
ÇORUM - 1 hafta Önce

HAYIR GELMEZ,ZİRA BAŞTAKİNİN VE TAYFASININ VATANDAŞ NEZLİNDE İTİBARI YOK,BAŞARISI ZATEN YOK,TOPLUMUN GENEL AHLAKI İLE BAĞI YOK YOK OĞLU YOK PKK DİYORSUN DAĞDA PİKNİK YAPAN VATANDAŞ DİYOR SİHA DİYORSUN OYUNCAK DİYOR,HASTANE DİYORSUN STADYUMDADA OLUR DİYOR.....S400 DİYORSUN BİZE KİM SALDIRACAK DİYOR YAAA VALLA DİYECEK HİÇ BİR ŞEY YOK

SIRADAKİ HABER