Çorum'a yeni Başhekim

Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Gastroentroloji Uzmanı olarak görev yapan Sezikli, Çorum Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başhekim olarak atandı.

Çorum'a yeni Başhekim

AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama Çorum'a yeni Başhekim olarak Doç. Dr. Mesut Sezikli'nin atandığını duyurdu. Kocaeli Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Gastroentroloji Uzmanı olarak görev yapan Sezikli, Çorum Hitit Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başhekim olarak atandı. Sezikli'nin önümüzdeki günlerde göreve başlaması bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 17:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
corumlu
corumlu - 2 yıl Önce

Çorum daki doktorların arasından başhekimlik yapabilecek kapasite hiç mi doktor yoktu? veya teklif edildiyse neden hiçbiri başhekimlik teklifini kabul etmedi de başka ilden getiriliyor? Doktorlar istifa etmeye veya ayrılmaya devam ediyor mu? ediyorsa neden?

corumlu
corumlu @corumlu - 2 yıl Önce

birincisi elli yıldır atamalar siyasetle oluyor diye bir elli yıl daha öyle mi gitsin? ikincisi ben ne doktorum nede başhekimlik bekleyen yakınım var.Siz hala anlamamakta ısrarcısınız Belki gelen doktor bey çok başarılı biri ona sözüm yok çoruma gelip hizmet etmesi de ayrıca mutluluk verir. ama sen çorumdaki o kadar doktordan birini benim gibi düşünmüyor (siyaseten) diye seçemiyorsan veya senin gibi düşünenlere de teklif götürüp kabul ettiremiyorsan bi sorun vardır. gelen doktor bey de geri gitmesin gelen doktorlar uzun yıllar memleketimize hizmet etsinler gayemiz budur beyefendi.

YS
YS @corumlu - 2 yıl Önce

ya başhekimlik bekleyen bir hekimsin veya yakınısın,hayallerinmi yıkıldı.siyaset ilk defa şimdimi atamalara karışıyor.eskileri say bakalım kim hakkıyla gelmiş ben 50 seneyi sayarım

corumlu
corumlu @corumlu - 2 yıl Önce

Başhekim neden Çorumlu değil diye sormadım.Doktor beyin Çorumlu olduğunu biliyorum.Ben doktor bey kötüdür, kötü hekimdir Çorumlu değil niye Çorum a baş hekim oluyor da demedim. Benim vurgulamak istediğim şeyi siyasiler anlar dostum sen anlayamazsın başhekim bile siyaseten seçiliyor. Çorumdaki başhekimlik teklif edilen hekimler neden kabul etmiyor bu hekimler neden kaçıyor ona vurgu yaptım anlamadın, ama zavallı olan ben olayım hadi. Halk olarak hekimlerin gitmesini istemiyoruz,gelen kaçıyor kalıcı çözümler istiyoruz.

YS
YS @corumlu - 2 yıl Önce

biraz insafın varsa arkadaşın çorumlu olduğunu öğrenip öyle yorum yapardın.googla yaz gör zavallıu

Sezikli
Sezikli @corumlu - 2 yıl Önce

Yahu hekim Çorumlu ve Sezikli ailesinden...

Satı kindar bayram
Satı kindar bayram - 2 yıl Önce

Kesin çerkezdir hastane hep çerkez kendileri çorum için bişey yapmayı beceremiyolar ama bu işleri iyi beceriyorlar nasılsaa.

Gönye
Gönye @Satı kindar bayram - 2 yıl Önce

Kindar olsa iyimiydi?

Bilal Şahin
Bilal Şahin @Satı kindar bayram - 2 yıl Önce

Hayır Çorumun Çocuğu Çorumun Çamlıca kasabasından

YS
YS @Satı kindar bayram - 2 yıl Önce

merakını gidereyim bayan bölücü,cerkez değil rahatladınmı? sezikli ailesinden

Nazlıcan
Nazlıcan - 2 yıl Önce

Satı hanıma katılıyorum hastanede çerkezlerin borusu ötüyo

Deva
Deva @Nazlıcan - 2 yıl Önce

Hastanede boru analizi ilginç. Siz kimin borusunu isterdiniz.

YS
YS @Nazlıcan - 2 yıl Önce

ayrımcı ve bölücüsün sen kimsin seninde borun ötmesin

Dr.Süleyman
Dr.Süleyman - 2 yıl Önce

Bir sürü endoskopi,kolonoskopi sırası bekleyen hasta varken,gastroenteroloji uzmanının başhekim olması hunharca bir yaklaşım.

YAKUP SAYAT
YAKUP SAYAT - 2 yıl Önce

(çorumlu)mesut sezikli ye yeni görevinde başarılar dilerim.

YAKUP SAYAT
YAKUP SAYAT - 2 yıl Önce

Fitne çıkarmak ve karalamak için okumadan düşünmeden yorum yapanlar,ALLAH tan korkun Rahmetli Şeref SEZİKLİnin evladı,Ahmet SEZİKLİ yeğeni

balaban19
balaban19 - 2 yıl Önce

Rektör ithal, Baş Hekim ithal
Çorumda yöneticilik yapacak kapasitede adam yok sanırım.

YS
YS @balaban19 - 2 yıl Önce

özbeöz çorumlu yorumları bile okumadan yorum yapan ard niuyetli zavallı

Bay Bilen.!
Bay Bilen.! - 2 yıl Önce

Çok şükür! Başhekim ithal eden bir il haline geldik.
Yazık bu Çorumun sahipsizliği nereye kadar gidecek?


SIRADAKİ HABER