Çorum'da 3 okulda Korona çıktı iddiası!

Eğitim-Sen Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada Çorum'da 3 okulda eğitimcilerde Koronavirüs çıktığı iddia edildi.

Çorum'da 3 okulda Korona çıktı iddiası!

Eğitim ve Bilim Emekçileri Sendikası (Eğitim-Sen), son iki gündür ülke genelindeki eğitimcilere COVID-19 tanısı konulan okul sayısının 80 olduğunu öne sürdü.

Eğitim-Sen Genel Merkezi’nden yapılan açıklamada Çorum'da 3 okulda eğitimcilerde Koronavirüs çıktığı iddia edildi. Toplam 80 okulda eğitimcilere COVID-19 tanısı konulduğunu belirten Eğitim Sen öğretmenlerin mesleki çalışmalar için okullara gelmesi ile birlikte Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) ve okulların yüz yüze eğitim için ne kadar hazırlıksız olduğunu kaydetti.

İşte Çorum'da Koronavirüs çıktığı iddia edilen okullar; "Çorum Merkez Sakarya İlkokulu, Çorum Merkez Dumlupınar İlkokulu, Çorum Mecitözü İlçe MEM"

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2020, 15:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 1 yıl Önce

Gelde çocukları gönder önlem almadan okul açmaya kalkıyorlar

aaa
aaa @Murat - 1 yıl Önce

Halk vurdum duymaz Devlet daha ne yapsın.

müdür
müdür - 1 yıl Önce

bu hafta bulaşan yok,hepsi tatile gidip hastalğı kaptı bu kadar düşüncesizlik olmaz.okula gelme kardesim.mesele okul kapansın gelmeden para alalım sendikacılığı

Öneri
Öneri @müdür - 1 yıl Önce

Müdür,görevi bırak.

19
19 - 1 yıl Önce

İddia değil gerçek.Bakanlığın listesinde 27 tarihinde yayınlandı.

Hayatc
Hayatc - 1 yıl Önce

Sokakta tatilde avm lerde parklarda cocuklar dip dibe maskesiz oynuyor otobuslerde orda burda cocuk gezmede okula gelince virus bulasir milletinde isine geldi sabah kalk cocuk hazirla derdi yok yat Hanım cocuk cahil kalmis unrunda mi ogretmenlerde yattigi yerden maas aliyor kim isten okul acilsin

SIRADAKİ HABER