'Çorum havaalanına kavuşacak'

Çorum'da Akkent TOKİ bölgesinde inşaatı yarım kalan havaalanı inşatında incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Çorum'un havaalanına kavuşacağını söyledi.

'Çorum havaalanına kavuşacak'

Çorum'da Akkent TOKİ bölgesinde inşaatı yarım kalan havaalanı inşatında incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Çorum'un havaalanına kavuşacağını söyledi.

Havalanı ile ilgili müjdeyi Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın sosyal medya hesabından duyurdu.

Aşgın yaptığı açıklamada; "Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan’la birlikte Çorum Havalimanı inşaat alanında incelemelerde bulunduk. Bakanımız; “AK Parti iktidarında hiçbir iş yarım kalmadı. İnşallah Çorum’umuz havaalanına kavuşacak” diyerek bu konudaki tartışmalara son noktayı koymuştur." ifadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 17:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan kucuk
Hasan kucuk - 3 ay Önce

Sayln ulastlrma baskanlmlza vekillerimize ayrlca belediye baskanlmlza saygllarlml sunuyorum belediye baskanlmlza sunsuztsk havaalanl sözünü aldl başkan boyleolmall halkln guveninikazandl ayrlca ahlatcl baskanlmlza sunsuztsk çok emekverdi halklmlz unutmaz syg

Öz çorumlu
Öz çorumlu - 3 ay Önce

Sayın bakanmıza teşekkürler. Ancak çok sıkı takip edilmesi gerekiyor. Sayın hakimiyet gazetesi şu saatten sonra sizde gündeminize alın artık bu konuyu. Çorum halkı ve Çorum haber gazetesinin gündemindeyken siz hep görmezden geldiniz (Aman hükümete muhalif olmayalım anlayışı olmalı). İş ciddiye binince haber yapmakla olmuyor. Zerre kadar risk alın.

İhtiyar
İhtiyar - 3 ay Önce

Kara tren geldi yıllar önce temeli atılan hava alanı unutuldu uytun bakalım insanları yolun sonu görüldü

hüseyin aydın
hüseyin aydın - 3 ay Önce

Akkent mahallesi için hem havaalanı hemde hızlı tren mujdesi artik buralara güç yetmez herhalde !

hasan aydır
hasan aydır - 3 ay Önce

Akkent mahallesi için hem havaalanı hemde hızlı tren mujdesi artik buralara güç yetmez herhalde

Çorumlu seçmen
Çorumlu seçmen - 2 ay Önce

Valla havaalanı yoksa oy da yok...

SIRADAKİ HABER